Затяті колекціонерки: Тимошенко і "Louis Vuitton", Катерина Ющенко і "Chanel", Віра Іванівна і "Prada", Богатирьова і ...

5 вересня 2007, 11:00

Мабуть, у більшості жінок світу у гардеробі є кілька однакових або дуже подібних речей. Прикупити собі нові туфлі, навіть якщо такі самі, але іншого кольору, вже припадають пилом у шафі – таке бувало хоч раз у житті з кожною представницею прекрасної статі.

Спостереження за жінками-політиками, чим регулярно займається ТаблоID, лише підтверджує цю тезу.

Так, рекорд із колекціонування однакових речей може поставити Юлія Тимошенко. Ще два роки тому "Українська правда" писала про однакові блузи, сукні Юлії Володимирівни від "Луї Віттон".

Однієї сукні Тимошенко мало

Тоді виявилося, що лідерка БЮТ скуповує одяг цієї марки у кількох варіантах – як мінімум у двох кольорах.

Тимошенко - справжня "луївіттонівська" маньячка

Ще однією затятою колекціонеркою речей однієї й тієї ж марки виявилася перша леді країни - Катерина Ющенко.

Chanel #1 Катерини Ющенко

ТаблоID вже писав про її пристрасть до французького стилю. Виявилося, дружина президента полюбляє сумки "Chanel" .

Аксесуар цієї марки у гардеробі пані Катерини представлений принаймні трьома екземплярами різного кольору – рожевого, чорного та білого.


вартістю 1000 доларів

Про перший ТаблоID вже писав. Із білою сумкою дружина Ющенка з’являлася на численних зустрічах і прийомах упродовж півроку.

Треба зазначити, що ця модель – доволі рідкісна. Вона належить до лижної колекції Chanel.

Коштує така сумка близько тисячі доларів.

Chanel #2 Катерини Ющенко

Друга сумка Катерини Ющенко від Chanel має нехарактерну для цієї марки застібку. Проте її легко можна знайти в Інтернет-магазинах.

Така Chanel навіть на ebay коштує 3 000 доларів

Чорна сумочка дружини президента – не з дешевих. Її ціна – близько трьох тисяч доларів.

Проте, як розповіла ТаблоID прес-секретар Катерини Ющенко Марина Антонова, сумочка, дружини президента дещо відрізняється від наведеної вище. Зокрема, за її словами, вона значно менше за розміром. Тому ціна такої моделі є меншою.

На третьому місці за кількістю однакових речей – Віра Іванівна Ульянченко. Губернатор Київщини двічі потрапляла у фотооб’єктив ТаблоID із майже однаковими сумками.

Обидві належать до бренду "Prada". Про сумку молодіжної лінії Prada "Miu Miu" ТаблоID вже писав.

Віра Іванівна знову носить Prada

Проте вже на наступний з’їзд "Нашої України" Віра Іванівна прйшла з обновкою. Її сумка "Prada" – з супермодної цього сезону колекції.

Сумка Віри Іванівни у 1000 доларів

Гофре від Prada

Інтернет рясніє гофрованими сумочками цієї марки. Віра Іванівна, як справжня модниця, мабуть, не встояла і поповнила свою колекцією новим аксесуаром. Незважаючи на те, що мало хто відрізнить його від попереднього.

На останньому місці серед жінок-політиків з маніакальними схильностями до колекціонування модних речей опинилася Раїса Богатирьова.

Проте ситуація з головною "регіоналкою" нестандартна. Її манія – не в колекціонуванні предметів одягу однієї й тієї ж марки, а в колекціонуванні брендів.

Богатирьова носить таку ж сумку, як і Катерина Ющенко, вартістю 3 тисячі доларів

Тому у нинішньому хіт-параді ТаблоID Богатирьова опинилася одразу з двома сумками – однією від Chanel, другою - від Prada.

Перша модель – така сама, як у Катерини Ющенко. Тому обом дамам можна лише побажати не опинитися з однаковими аксесуарами в одному й тому ж місці.

Трикутничок Prada видав Богатирьову

Із сумкою Prada прийшла у Будинок з химерами під час політичної кризи.

Сумка Богатирьової за 1138 доларів

Цю модель скоріше можна назвати мінівалізою. Ця сумка дуже зручна для носіння документів.

До речі, саме цьому виду сумок надає перевагу Богатирьова. ТаблоID якось побачив Раїсу Василівну у парламенті з доволі масивною сумкою "Луї Віттон" такого ж типу.

Сумка "Prada" Богатирьової коштує більше тисячі доларів.

PS: ТаблоID попереджає: затята любов до колекціонування модних речей може перерости у маніакальну залежність від брендів.

Фото прес-служби президента, Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів