Ексклюзив від Тимошенко: вишиванка, білі колготки і Dior

3 грудня 2007, 20:52

У понеділок Юлія Тимошенко вирішила виглядати бездоганно від коси до підборів. На урочистих зборах власного блоку вона, вдруге за останні кілька місяців, з'явилася у національному вбранні ексклюзивної ручної роботи.

На сцену палацу "Україна" Тимошенко виплила, як завжди, у всьому білому. Але цього разу око БЮТівців і гостей урочистого зібрання радував не новий "Луї Віттон", а святкова вишиванка, а до неї розшиті жилетка і довга спідниця у ніжно кремових і зеленуватих тонах.

Тимошенко у національному вбранні

Як виявилося, над вбранням Юлії Володимирівни трудилися майстрині зі Львівщини.

ЮВТ знову вдягла косу, хоча, здавалося, від неї вже нічого не лишилося...

- Розкажіть про вас сьогоднішнє вбрання? - звернулися журналісти до Тимошенко після заходу.


- Це ж "Луї Віттон", - кинув один з присутніх репортерів.

- Слухайте, не можна мати таку нав'язливу ідею! Я вже навіть читала анекдот на цю тему...

- Який анекдот?

- Ну, про те, що відома вам фірма каже "Верніть Юлю!" ... А на мені сьогодні урочисте вбрання жінок, які мешкають у Сокальському районі Львівської області. Цей наряд, піднімаючи історичні традиції, робили до сьогоднішнього з'їзду, щоб почати представлення святкових вбрань від різних регіонів України.

Але це ще не все. Вдягатися у вітчизняне Тимошенко пообіцяла регулярно.

"Я хочу, щоб на наступному з'їзді ми продовжили цю лінію. І я кожен раз буду намагатися піднімати історичні традиції жіночих костюмів. І я буду окремо розповідати, який регіон представляє мій наряд", - сказала вона.

Що ж, можливо, це означає, що відтепер з'їзди БЮТ перетворяться на демонстрації досягнень вітчизняної легкої промисловості, зокрема, виробів з текстилю.

Тимошенко не змогла відмовитися від високих підборів і від... білих колготок

На питання, хто саме робив костюм, Тимошенко відповіла, що це була "колективна праця".

"Це історична традиційна вишивка, яка зібрана за спеціальними історичними книжками. І сьогодні ми представили цей наряд, хі-хі-хі-хі...", - засміялася леді Ю.

Охоронець Тимошенко з сумочкою від Dior

Проте не все у вбранні Тимошенко цього дня було "колективною працею" українських майстринь. Над дечим попрацювали і французи.

Поки лідерка БЮТ розминалася на сцені палкими промовами, її охоронець носився за лаштунками з кремовою сумочкою "Christian Dior"...

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів