На новий "Луї Віттон" Тимошенко скинулася рідня?

27 листопада 2007, 18:46

Якби Луї Віттон був живий, йому б точно заздрила вся чоловіча частина України. Його палко кохає і зберігає вірність найвпливовіша українська жінка з косою.

Звичайно, час від часу Юлія Володимирівна може дозволити собі трошки розважитись, вдягши костюмчик "Yves Saint Laurent" або поясок "Prada", але на справжню зраду вона не здатна. Її єдиним коханням був і залишається "Луї Віттон".

Тимошенко без коси, але в новому пальті. Фото Олександра Прокопенка

Це підтвердилося буквально нещодавно. На перше засідання нової Верховної Ради леді Ю прийшла у новому пальті з осінньо-зимової колекції "Луї Віттон" 2007 - 2008.

І як не намагалася Тимошенко віджартуватися тоді, що весь одяг їй шиє "одна дівчина", ТаблоID роздивився знайомі до болю шви, рукава-ліхтарики і рюші.


Від "Луї Віттона" не втечеш

Чорне вовняне пальто, звичайно, не вершина оригінальності від "Віттона", але все ж не таке простеньке, яке вдягала Тимошенко ще цієї весни.

Та й за ціною - не зі скромних. У магазині "Луї Віттон" у Києві повідомили, що з осінньо-зимової колекції у них лишилося лише 4 види пальт, усі - у межах 4-х - 5-ти тисяч доларів.

Таке, як у Тимошенко, довге і з рюшами, коштує, скоріше за все, 24 600 гривень, тобто майже 5 штук "зелених".

На сайті "Луї Віттон" є пальто Тимошенко

Хоча з такою сім'єю, як у Тимошенко, гроші на "Луї Віттон" для неї - не проблема. Як розповіла в інтерв'ю "Українській правді" тітка Юлії Володимирівни Антоніна Ульяхіна, на улюблений бренд вони заощаджують гроші всією родиною.

"Повірте, у нас буває такий момент, коли ми всі скидаємося - абсолютно всі, підчищаємо усі свої комірки, і Юлія Володимирівна їде і купує собі "Луї Віттон", - зізналася вона.

От і зараз, мабуть, уся дружна родина якраз вітає Юлію Тимошенко з днем народження новою сумочкою від улюбленого бренду.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів