Депутат вдягнувся у Раду, як "гламурний падонаг"

13 грудня 2007, 20:28

Серед депутатів Верховної Ради завелися "гламурні падонки". Саме цей усталений завдяки Cоmedy Club вислів спадає на думку при першому зіткненні з Володимиром Ар'євим у кулуарах парламенту.

У четвер цей "помаранчевий" депутат вирішив чи то шокувати "регіоналів", чи то просто розрядити обстановку своїм зовнішнім виглядом. І якщо у минулому скликанні найоригінальніший і неформальний стиль дозволяла собі лише "нашоукраїнка" Руслана, то Ар'єв з легкістю її переплюнув.

На засідання Верховної Ради, на якому, до речі, могло знову постати питання обрання прем'єра, колишній журналіст вдягнувся по-своєму святково.

На рукавах і спині його чорної куртки красувалися ледь не могильні хрести, а на кофтинці під нею - чи то череп, чи то залишки чиєїсь голови. При цьому цей малюнок сяяв усіма барвами, переливаючись.


Для довершення образу Ар'єв почепив на свій "піджак" депутатський значок...

Рок-н-рол-гламур - forever!

На запитання здивованого журналіста ТаблоID: "Що це за череп?", Ар'єв, не довго думаючи, відпустив чорний жарт: "Це рентген Ахметова".

ТаблоIDу довелося трохи попотіти, щоб з'ясувати, який стиль наслідує Ар'єв і чи не вдався він, не дай Боже, у таку популярну зараз "готику"?

Виявилося, Ар'єв носить речі з колекції "Rock N' Roll Couture", яку створив Amal Guessous - дизайнер, більше відомий маркою люксового одягу "A&G".

Це обмежена колекція високоякісних речей зі шкіри, кашеміру, шикарного верхнього одягу, оздобленого прикрасами зі срібла і 18-каратного золота та дорогоцінним камінням. Усі речі виробляються в ательє Гесуса, яке знаходиться в Голівуді, командою професійних майстрів.

Попередні колекції Гесуса були пов'язані з іменами таких знаменитостей, як Демі Мур, Шерон Стоун, Наомі Кемпбел, Періс Хілтон, Шакіра, Паф Деді та іншими. Деякі ексклюзивні речі з нової рок-н-рольної колекції одягав на свої концерти Джоні Холідей і французький співак Флоран Пані.

Зараз Гесус має ексклюзивний дозвіл на співпрацю з відомим панк-колективом "Секс Пістолз" та використання їхніх епатажних ідей у своїй роботі.

Бутіки Гесуса нещодавно відкрилися лише у Парижі і Токіо. До того речі продавалися лише в ексклюзивному шоурумі дизайнера в Лос Анджелесі.

Черепи, як у Ар'єва, за 400-500 баксів за штуку

Судячи з усього, чудернацький Гесус, марокканець за походженням, наразі на хвилі популярності у світі. Вигаданий ним стиль частіше за все називають "Рок-н-рол-Гламур"...

Попри те, що на офіційному сайті Гесуса ви побачите напис великими літерами про те, що речі дизайнера не продаються он-лайн, в Інтернеті ви легко знайдете з десяток пропозицій кофтинок і светриків під Гесуса.

А цей светрик і на штуку баксів тягне

Частіше в Інтернеті можна знайти речі марки "A&G". В он-лайн-магазинах вони коштують від 500 до 1000 з гаком доларів.

Ар'єву не вистачає довгого волосся, чорних окулярів і байка

Шон Карр, який теж приходив у парламент у середу, виглядав скромніше за Ар'єва. Фото Дмитра Амідова

За такі невеликі гроші Ар'єв наробив у Раді більше галасу, ніж нове пальто Тимошенко від "Луї Віттон". Зараз вже нікого не здивуєш обновками таких парламентських модниць, як Ганна Герман чи Раїса Богатирьова. А от рок-панк-гламурний Ар'єв запам'ятається надовго...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів