Комуністка "закосила" під Юлю з паленим "Луї Віттоном"

14 грудня 2007, 18:28

Незважаючи на сурові ідеологічні рамки, українські комуністи продовжують скочуватися у прірву буржуазних спокус.

Так, пагубний вплив колег по парламенту скосив стійку комуністку Катерину Самойлик. Вона вже ставала героїнею ТаблоID, потрапивши до фотооб'єктиву у буржуйських окулярах за 300 американських доларів.

Проте вже за рік розгул демократії у Верховній Раді довів Самойлик до улюбленої марки найбільшої ідеологічної опонентки комуністів Юлії Тимошенко. Поважна комуністка Катерина Семенівна попалася на "Луї Віттоні".

Самойлик вирішила блиснути новинкою

Але на цьому погані новини для Самойлик тільки починаються. Адже сумка, з якою комуністка прийшла до парламенту у п'ятницю, до поважного французького бренду має таке ж відношення, як Ленін до великих українців...


Підробку видно неозброєним оком - грубі шви, штучна шкіра, нехарактерні для "Луї Віттону" масивні ручки у вигляді позолочених ланцюгів.

До того ж, у жодній колекції цього модного дому, які легко можна продивитися в Інтернеті, не знайшлося місця такій лакованій сумці у квадратики.

Невибагливість смаків Самойлик зіграла з нею поганий жарт. Мабуть, комуністка навіть і не здогадувалась, що саме вона купує на якомусь київському ринку за 100 - 200 гривень.

Пластмасовий "Віттон" Самойлик

Але вийшло, що крім ідеологічної, Самойлик нажила собі ще й "піратську" проблему. Адже "Луї Віттон" - бренд, який найбільше страждає від підробників.

Коли в Україні ще не знали, що таке "Луї Віттон", кустарні сумочки почали продавати на барахолках Європи та Америки. Проте вже зараз улюблені аксесуари Юлії Тимошенко можна за невеликі гроші купити у будь-якому київському переході метро.

А от і сюрприз для Самойлик. На офіційному сайті "Луї Віттон" є спеціальна сторінка, присвячена боротьбі з підробною продукцією. "Вироблення і купівля підроблених товарів "Луї Віттон" карається законом"

Звичайно, Самойлик невинна у тому, що їй продали "палений" "Віттон". Звідки комуністам знати, що таке висока буржуйська мода? Мабуть, в усьому винна брендова лихоманка, яка захопила усю прогресивну частину українського парламенту...

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів