Ющенко махає сокирою у джинсах "Boss" і носить іменні сорочки

3 квітня 2008, 16:30

Раніше про стиль Віктора Ющенка було відомо лише те, що він надає перевагу костюмам Zilli. ТаблоID не раз фіксував його у костюмах за 5 тисяч доларів цього французького бренду.

Як виявилося нещодавно, у повсякденному житті Ющенко надає перевагу німецькій якості. Він носить Hugo Boss з лінії "casual".

На суботник у кінці березня Віктор Андрійович одягся майже по-спортивному - у чорну курточку, чорну сорочку, чорні джинси і кросівки.


У такому екіпіруванні президент взявся за сокиру, і давай рубати старі гілки. Так Ющенко намагався допомогти мистецтву, адже "толока" відбувалася на території "Мистецького арсеналу", яку упорядковували чиновники.

Як виявилося, махати сокирою президент пішов у джинсах Boss, про що красномовно свідчить їхній лейбл.

Джинси Ющенка коштують близько 170 доларів
В Інтернеті джинси Ющенка коштують близько 170 доларів.

А от на роботу президент ходить у іменних сорочках, на які чіпляє обов'язковий аксесуар - запонки. На деяких сорочках президента вишиті його ініціали - "В.А."

Вишитою монограмою, як у Ющенка, більшість поважних людей намагається додати своєму вигляду особливого лоску і шику.

Ющенко вивів на сорочці свої ініціали. Щоб не переплутали у пральні?
Ініціали, як правило, вишиваються на дорогій сорочці рукою професійного майстра.

"Не шийте лейбл виробника, а витратьте гроші на ручну вишивку своїх ініціалів на манжеті або грудях (20 доларів), посвяченим людям це скаже більше, ніж кашкет з написом "Бріоні", - кажуть радники зі стилю початківцям.

Дехто ж, навпаки, вважає вишиті ініціали "mauvais ton". Мовляв, так людина намагається виділитися, продемонструвавши свою заможність.

На манжеті сорочки Червоненка теж є його ініціали

Так чи інакше, але монограми є досить популярними елементами в гардеробі українських політиків. Крім Ющенка, "тавровані" сорочки носять, зокрема Євген Червоненко та Олександр Третьяков.

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів