Мільйон євро під вікнами, або Майбахи "любих друзів" Тимошенко

Понеділок, 28 липня 2008, 12:47

Якщо після Майдану було модно казати про відділення влади від бізнесу, то тепер над цими наївними помислами прийнято сміятися.

Нещодавно кореспондент ТаблоID побачив під будинком уряду мільйон євро натурою.

Хорошковский носить Breguet і їздить на "Maybach" і "Bentley"

На ґанку перед офісом Тимошенко стояли два залізних красеня - автомобілі "Maybach", які зазвичай замовляють собі арабські шейхи та російські олігархи.

Два "Майбахи" під вікнами Тимошенко

Ще декілька років тому "Maybach" у Києві був рідкістю. На ньому їздили Леонід Черновецький і Григорій Суркіс. Але тепер "Майбахи" - це вже буденність української столиці.

Судячи з фото, до Тимошенко приїхали одночасно два власника "Майбахів". Цими автомобілями користуються найближчі соратники української прем'єрки.

Як виявилося, один з "Майбахів", той, що на фото ліворуч, належить голові митної служби Валерію Хорошковському, який також вважається власником телеканалу "Інтер".

"Майбах" Хорошковського

А той "Майбах", що праворуч, возить містом керівника групи радників прем'єра і співвласника "Індустріального союзу Донбасу" Віталія Гайдука. Ця машина значиться за "Українською гірничо-металургійою компанією".

"Майбах" Гайдука
ТаблоID "зловив" Гайдука, який сідав у "Майбах" під стінами Кабміну
 

Красень "Майбах" Гайдука кольору баклажана

Як розповіли в компанії "Автомобільний дім "Україна", яка є дилером "Майбахів", мінімальна вартість Майбаху в 62 кузові складає 550 тисяч євро, а реальна, з урахуванням усіх наворотів, зашкалює за 600 тисяч євро.

Слід зазначити, що обидва магнати і "любі друзі" Тимошенко - не вперше стали героями ТаблоID завдяки своїй любові до шикарних речей. Так, Хорошковський є власником "Bentley" і годинника "Breguet", а Гайдук потрапив до списку мільярдерів, які володіють літаками.

Фото ТаблоID


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів