Антикризові "брюлики" і понти свити Тимошенко

22 червня 2009, 17:29

Діамантова лихоманка, яка у розпал кризи трясе український чиновницький бомонд, докотилася вже й до свити високопосадовців. Ця хвороба, зокрема, косить лави найближчого оточення Юлії Тимошенко.

Коли Юлія Тимошенко в Люксембургу випрошувала в Євросоюзу 4,2 мільярди допомоги, її помічниця шокувала європейців кричущою нескромністю в аксесуарах.

Ольга Трегубова, яка обіймає посаду першого помічника прем'єр-міністра, мабуть, не витримала "гламурного" натиску своєї шефині та піддалася спокусі поблищати золотом-діамантами.

Трегубова вдягнула до Люксембурга годинник VIP-класу, який може собі дозволити не кожен бізнесмен.


Про понтовість аксесуару можна не сперечатися - помічниця Тимошенко одягнула на руку "останній писк моди". Це - швейцарський бренд Ulysse Nardin, модель Lady diver, з "морської" колекції 2009 року.

Годинник, з яким застукали помічницю прем'єр-міністр "бідної" України, виготовлений з червоного золота у 18 карат, а циферблат оздоблений діамантами.

Коштує така "лялечка" як непоганий автомобіль марки Toyota - майже 25 тисяч доларів.

Годинник Ulysse Nardin Трегубовою ціною в Toyota

Крім того, цей годинник Трегубова може сміливо носити у складних трудових умовах. Так, якщо наприклад Юлії Тимошенко захочеться зайнятися дайвінгом, її помічниця може спокійно пірнати слід за шефом - годинник її не підведе. Його водонепроникність - 100 метрів.

Тимошенко змушує своїх підлеглих пірнати на глибуну 100 метрів?

Що дає підстави Трегубовій носити такі дорогі цяцьки - незрозуміло, адже "права рука" Тимошенко є рядовим держслужбовцем з рядовою зарплатою.

Проте про таланти радниці Тимошенко вже ходять легенди. Її вважають своєрідним прототипом Віри Іванівни з оточення президента Віктора Ющенка.

Під крило Тимошенко Трегубова потрапила за рекомендацією Юліного тестя Геннадія ще в часи ЄЕСУ. За багато років ця жінка стала своєрідним вхідним квитком до Тимошенко. Саме до Трегубової бізнесмени звертаються по допомогу, якщо хочуть потрапити на прийом до прем'єр-міністра або отримати її прихильність.

Сама Трегубова на питання, що входить у коло її обов'язків як першого помічника Тимошенко, якось сказала:

"У мене багато обов'язків як особистого, так і громадського характеру. І право на свою думку теж є. Я можу зайти в будь-який момент до Юлії Володимирівні, поставити їй будь-яке питання. Вона мене вислухає, скаже свою думку чи дасть доручення".

"Понтова" Трегубова любить, щоб усе блищало

Заради улюбленої помічниці Тимошенко регулярно закриває очі на свої ж обіцянки.

Наприклад, заявляла Тимошенко, що її виборчий список не формуватиметься за родинним принципом - а син Трегубової завдяки зв'язкам матері став народним депутатом. До обрання в парламент він працював прокурором у Дніпропетровській області.

Багато хто пам'ятає, як Тимошенко на кожному кроці заявляла, що її оточення не буде брати від держави житло. А от Трегубова, будучи помічником Тимошенко, як держслужбовець отримала квартиру в елітному будинку на Нестерівському провулку біля Львівській площі.

Для Трегубової і тут було зроблено виключення з партійної доктрини.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів