Антикризові "брюлики" Кужель за $40 тисяч

3 березня 2009, 10:30

Останні кілька років "політичного екзилю" пішли Олександрі Кужель на користь. Вона не пропускала жодної модної події, заробивши собі титул затятої тусовщиці. У пошуках свого місця у великій політиці, Кужель стабільно потрапляла лише у світські хроніки.

І от нещодавно вона таки вирвалася з великого тусовочного у маленьке, проте політичне життя. Кужель призначили головою Держкомпідприємництва, і вона засяяла по-новому. У прямому і переносному сенсі цього слова.

На одній з нещодавніх нарад у Кабміні Кужель переймалася долею автомобілістів. А в той час на її руці виблискував "понтовий" швейцарський годинник Frank Muller, весь таки усипаний діамантами.

Кужель вирішила не відставати від годинникової моди, і обрала вже відомий багатьом українським політикам бренд. Frank Muller мають у своїй колекції і комуніст Петро Симоненко , і " регіонал" Нестор Шуфрич , і секретар Радбезу Раїса Богатирьова. Найпонтовіший з усіх Frank Muller'ів до останнього часу був у "регіоналки" Ганни Герман.

Проте Кужель вирішила переплюнути і її. Якщо на годиннику Герман - тільки два ряди діамантів, то на аксесуарі Кужель важко знайти місце, де б їх не було.


Такий самий годинник, як у кужель, тільки квадратної форми. $30 - 40 тисяч

Знайти Frank Muller з такою кількістю діамантів, як у Кужель, виявилося не просто. Схожий, проте не ідентичний екземпляр годинника чиновниці належить до колекції "Long Island". Аксесуар відрізняється від моделі Кужель тільки формою.

Коштує така "цяцька" в Інтернеті - від 30 до 40 тисяч доларів. Проте очевидно, що справжній годинник такого типу коштує набагато більше, адже Frank Muller Герман з набагато меншою кількістю діамантів "потягнув" на 50 тисяч доларів.

Фото Олександра Прокопенка (прес-служба Кабміну) і Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів