Амнезія – виліковна! Тепер Герман знає, на чиїй машині вона їздить

10 вересня 2009, 17:53

Регіоналка Ганна Герман має гарну фантазію, але погану пам'ять.

Днями вона оголосила акцію із закликом до пересічних українців - "прийди під Верховну Раду і забери у депутатів свою зарплату".

Але вона зовсім забула про деяке своє майно, яким зможуть розжитися у цьому випадку "маленькі українці".

Кілька місяців тому ТаблоID писав про черговий набір "брюликів" Герман.


Тоді ж у об'єктив журналістської фотокамери потрапив недешевий джип "Toyota Land Cruiser", у який після засідання парламенту сідала колишня прес-секретарка Януковича.

Герман сідає у законспіровану "Тойоту". Хто ж її власник?
Не може бути! Це син Ганни Герман Микола!

Для того, щоб з'ясувати, що це за автівка, яка не фігурує у декларації Герман, ТаблоID звернувся до неї самої.

І почув доволі оригінальну відповідь: "Toyota Land Cruiser? Очевидно, це не моя машина... Мене підвозили. Я в день сідаю в десяток машин! То що, я маю пам'ятати, чия це машина?"

Тобто Герман стверджувала, що не знає, кому належить "Toyota Land Cruiser" і хто її підвозив.

Тепер, кілька місяців по тому, ТаблоID може вилікувати Герман від амнезії. Зробити це зовсім не важко, адже автівкою, у яку регулярно сідає пані Ганна, рулить її син.

Він щодня забирає свою матір з-під Верховної Ради саме на "Toyota Land Cruiser", хоча сама Герман цього зовсім не пам'ятає.

"Тойота" сина Герман - з козирними номерами Верховної Ради

Про приналежність недешевого авто сину Герман свідчать "козирні" номери Toyota з літерами "ВР" і першими цифрами "11". Ця комбінація вказує на те, що номери були видані представнику депутатського корпусу цього скликання Верховної Ради.

Крім того, в ДАІ цей джип значиться за Коровіциним Миколою Володимировичем, 1979 року народження, а це ніхто інший, як син Герман від першого шлюбу.

Як вже писав ТаблоID, син Герман - не олігарх і навіть не бізнесмен середньої ланки, а звичайний службовець. У цьому скликанні парламенту він працює помічником регіонала Тараса Чорновола. Скромна чиновницька зарплата Коровіцина навряд може бути джерелом, яке дозволяє розжитися понтовою тачкою за 50 тисяч доларів.

Щоправда, тепер Герман має поділитися джипом із народом. Адже нещодавно вона сама закликала людей "забирати свої гроші у чиновників, які вже не знають, на яких машинах їздити і на яких островах відпочивати".

Тепер цей "перл" може бумерангом повернутися його авторові. Взагалі цей пафосний спіч претендує стати найабсурднішим висловлюванням місяця.

Конкуренцію у цьому регіоналці може скласти хіба що мер Києва Леонід Черновецький, який нещодавно заявив, що постійно користується метро, привселюдно сідаючи у свій "Rolls-Royce".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів