Захищаючи бідняків, Литвин носить запонки за 34 000

2 квітня 2010, 12:44
Володимир Литвин як ніхто в політиці страждає частими нападами любові до українського народу. Одна з улюблених розваг спікера - поїхати у глибинку і злитися з простим людом, розповідаючи на камеру про тяготи буття.

Водночас у своєму власному житті Литвин не відмовляє собі у дорогих забаганках. Спікер - один з vip-утриманців українських платників податків і водночас любитель пожити на широку ногу.

ТаблоID вже писав про стиль життя сім'ї Литвина. Його донька Олена - власниця будинку розкошів - їздить вулицями Києва на тюнінгованому спорт-карі "Ford Mustang" за 100 000 доларів.

Не меншою виявилася і любов самого Литвина до розкошів. Так, днями ТаблоID зафіксував у гардеробі спікера недешевий аксесуар. А саме - запонки "Breguet" з білого золота.

Сентиментальний Литвин носить запонки "Breguet"
Захисник бідноти надає перевагу білому золоту

Такий елемент одягу можуть собі дозволити далеко не всі бізнесмени, і вже точно - не бідний український політик, що живе на одну зарплату.


Бренд "Breguet" відомий насамперед дорогими годинниками, які популярні серед злиденних українських депутатів та урядовців.

Однак носити запонки "Breguet" - це щось на зразок кітчу.

Коштує такий аксесуар, що прикрашав манжети Литвина, щонайменше 4300 доларів, тобто майже 34 з половиною тисяч гривень.

Це приблизно та сума, що складає річний дохід виборця Литвина - або більше, ніж трирічна мінімальна зарплата, яка в Україні скоро буде дорівнювати 888 гривень.

Такі "Breguet" - це річний дохід виборця Литвина
Запонки спікера коштують щонайменше $4300, тобто майже 34400 гривень
Історія з запонками не була би такою резонансною, якби Литвин був бізнесменом, який не шкодує грошей на гардероб.

Проте спікер - це найманий працівник на держслужбі, і зарплата йому платиться з державного бюджету, тобто з кишені простих українців.

Окрім іншого, коштом платників податків любителя розкішних запонок Литвина було забезпечено розкішним маєтком у "Конча-Заспі".

Найбільш же кричущо в переліку пільг, що отримує Литвин, виглядає надання йому 50-відсоткової знижки на оплату комунальних послуг, газу, електроенергії та телефону.

А тим часом бідному Литвину дали 50% знижки на оплату комунальних послуг, газу, електроенергії та телефону

Судячи з запонок Литвина за 4300 доларів, бюджетні пільги знайшли саме ту людину, яка їх найбільше потребувала.

Фото ТаблоID

На титулці фото "УНІАН", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів