"Скромність" опозиції. Ляшко їздить на тюнінгованому суперджипі з мигалками

21 вересня 2010, 12:21

Хвороба під назвою "понти" продовжує косити лави народних обранців. Цього разу живою ілюстрацією ураженості цим вірусом став БЮТівець Олег Ляшко.

Ляшко їздить на "мажорному" авто і має схожі смаки з сином Віктора Януковича

Як виявив ТаблоID, Ляшко їздить на крутому позашляховику "Range Rover Vogue".

Саме це авто з номерами ВР зафіксували журналісти одного сонячного дня неподалік Верховної Ради. Самого Ляшка у машині не було, проте дізнатися, хто є її власником, виявилося не складно.

"Range Rover Vogue" Ляшка

У базі ДАІ зафіксовано, що крута тачка оформлена на самого Олега Валерійовича Ляшка, 1972-го року народження, який до обрання депутатом був ледь не голий-босий - працював редактором газети "Свобода".


Як розповіли у салоні офіційного дилера "Land Rover" в Україні, такий позашляховик об'ємом двигуна 4,4 літри випускався до 2009-го року і коштував від 105 до 120 тисяч євро.

"Range Rover Vogue", відтюнінгований Strut

Але є всі підстави стверджувати, що ціна машини Ляшка ще вища. Адже його "Range Rover" "нафаршували" у крутому тюнінговому салоні "Strut".

На тюнінг вказує те, що на решітці радіатора замість значка Land Rover висить значок Strut.

На решітці радіатора джипа Ляшка - логотип тюнінгової компанії Strut

У середньому тюнінг "Strut" "Range Rover" обходиться не менше ніж 10 тисяч доларів. Так, на сайті офіційного представника "Strut"в Україні тюнінг Land Rover Range Rover Carbon Windsor 2006-2009 коштує 82 тисячі гривень.

Ціна тюнінгу машини Ляшка - більше 10 тисяч доларів

Але і цього стандартного мажорського набору Ляшку було мало. Крім тюнінгу, депутат вирішив незаконно "прикрутити" до свого авто спецсигнали, які дозволяють йому почуватися на дорозі VIP-персоною.

Козирних номерів "ВР" Ляшку було замало. Додатковий бонус до стандартного "мажорського" набору - проблискові маячки, заборонені законом

Найцікавіше те, що проблискові маячки в Україні заборонені. Їх дозволено встановлювати виключно для підрозділів Державтоінспекції МВС та Управління державної охорони України. Отримати ж "мигалки" простому смертному майже нереально - потрібен дозвіл ДАІ.

Проте українські "крутелики" не мають звички виконувати закони, навіть коли вони самі їх пишуть.

Так, нещодавно "Українська правда" писала про те, як президент Федерації футболу Григорій Суркіс розсікає київськими вулицями на своєму Мерседесі з "мигалками".

Ще одним мажором на дорозі виявився чесний опозиціонер Ляшко. Адже проблискові маячки та номери ВР гарантують йому практично безперешкодний проїзд по території України.

Суркіс теж їздить з забороненими "мигалками"

Увімкнувши спецсигнали, соратник Тимошенко може спокійно ганяти на великій швидкості, а всі інші водії мають давати йому дорогу і тікати на узбіччя.

ТаблоID вирішив запитати у самого Ляшка, яким чином йому вдалося встановити "мигалки" в обхід закону. На питання, звідки на його "Range Rover Vogue" з'явилися спецсигнали, БЮТівець відповів:

- Ви переконані, що ця інформація відповідає дійсності? Щодо маячків нічого з цього приводу сказати не можу. Можливо, є, можливо, нема.

- Тобто ви не знаєте, чи є проблискові маячки на машині, якою користуєтеся?

- Так, не знаю. Я не в курсі, не заглядав...

- Але для отримання проблискових маячків потрібно брати дозвіл у ДАІ. Тобто ви не могли не поцікавитися...

- Я з цього приводу нічого сказати не можу. Нема в мене ніяких маячків. Якщо у вас є інша інформація, будь ласка, покажіть.

Бажання Ляшка ТаблоID з радістю виконує.

Машина Ляшка

Тепер вся країна знатиме, як народний обранець опинився у касті небожителів.

Фото ТаблоID та "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів