Костусєв замість Franck Muller всучив журналістці підробку

20 вересня 2011, 15:09

Мер Одеси Олексій Костусєв подарував журналістці годинник-підробку. На такий широкий жест міського голову спонукало запитання про його Frank Muller за 140 тисяч гривень.

Як писало днями видання "Українські новини", мер Одеси Олексій Костусєв носить розкішний годинник марки Frank Muller вартістю не менше 140 тисяч гривень. Зокрема, модель Костусєва називається Extra-Large Franck Muller Long Island Pink Gold 1300SCDTREL.

Це ексклюзивний швейцарський годинник ручної збірки з корпусом з червоного золота 18 карат. Ремінець годинника виконано зі шкіри алігатора.

Як зазначається, базова модель такого годинника у виробника коштує 17 550 доларів, що становить 140 тисяч гривень. У роздріб ця іграшка обійдеться значно дорожче.


Мер Одеси Костусєв засвітив Frank Muller за 140 тисяч гривень

А ще годинники аналогічної моделі носить також президент Росії Дмитро Медведєв, зазначає видання.

Під час брифінгу після сесії міськради одна з журналісток попросила Костусєва прокоментувати інформацію про вартість його годинника.

"Слухайте, ну все це нісенітниця. Годинників у мене 7, і давайте більше про годинники не говорити", - сказав мер Одеси, пише "Думская".

Також Костусєв зняв годинник зі своєї руки і подарував його журналістці, яка поставила це питання. Втім, як видно з фото, того дня на мері був аж ніяк не Franck Muller за 140 тисяч.

От тільки журналістці Костусєв "дарував" вже зовсім інший годинник

Водночас, як згодом додала "Думская" із посиланням на видання "Репортер", Костусєв подарував журналістці дешеву підробку.

Це буцімто підтвердив один з кращих годинникарів Одеси.

Подарунок Костусєва виявився дешевою підробкою

За словами фахівця, у фірми IWC немає такої моделі і таку підробку можна купити на "7-му кілометрі" за 10 доларів.

Нагадаємо, Костусєв задекларував 1 733 000 гривень доходів, отриманих у 2010 році.

А в такому годиннику Костусєва бачили ще до виборів у 2010-му році
А це - листопад 2009-го

Фото svobodnaya.odessa.ua та "Думская"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів