Кернес і Добкін каталися на велосипедах по 24 тисячі

22 вересня 2011, 16:48

Велосипеди, на яких покаталися мер Харкова Геннадій Кернес і губернатор Михайло Добкін, коштують близько 3000 доларів кожен.

Про це пише "Українська правда".

Як раніше писав ТаблоID, у четвер Кернес і Добкін дружньо пересіли на двоколесні, щоб дістатися з дому до роботи. От тільки навіть у велосипедах скандальні політики не знають скромності.

Кернес на один день пересів на велік
Добкін теж

Як видно з фото на сайті Харківської міськради, делегація міської влади пересувається на велосипедах відомої італійської фірми Bianchi.


У Добкіна і Кернеса - модель велосипедів Bianchi Pulse 9000. В інтернеті такі можна знайти за майже 24 тисячі гривень, а це майже $3000.

"Цей велосипед призначений для участі в змаганнях і для щоденних тренувань", - йдеться в описі на одному з велосипедних сайтів.

Веліки політики обрали недешеві - за майже 24 тисячі гривень кожен

Як відомо, у четвер прес-служба Харківської адміністрації повідомила, що Добкін і Кернес на честь Всесвітнього дня без автомобілю, що відзначають 22 вересня, приїхали на роботу на велосипедах.

Як повідомляють в обласній адміністрації, відмовилися від автотранспорту і прибули на роботу на велосипедах, крім Кернеса і Добкіна, також його заступник Євген Савін та заступник голови області - керівник апарату Харківської обласної держадміністрації Василь Хома.

Усі вони, як видно з фото, також приїхали на велосипедах Bianchi.

Нагадаємо, за словами Добкіна, велосипеди разом з Кернесом вони купили ще взимку, але "тільки зараз випала нагода на них покататися".

Фото Харківської міськради, а також фото Веломагазину з "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів