Іванющенко носить ексклюзивний Ulysse Nardin за $685 000

25 квітня 2012, 13:29

Депутат Партії регіонів Юрій Іванющенко носить годинник, яких у світі всього сотня. А вартість наручного турбійона народного обранця перевищує півмільйона доларів.

На засідання Верховної Ради 24-го квітня прийшов регіонал Юрій Іванющенко, відомий в народі як Юра Єнакієвський. Соратник Януковичів прийшов у парламент голосувати за нового омбудсмена.

При цьому депутат-невидимка Юрій Іванющенко блиснув не тільки своєю персоною, а й чудовим наручним годинником з жакемарами. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook пише фотограф Влад Содель, якому вдалося "увічнити" регіонала з годинником на світлині.

Тож, у ВР на руці Іванющенка блищав механізм Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90.


Іванющенко, відомий у народі як Юра Єнакієвський, носить годинник, яких у світі всього 100
"Скромний" депутат "скромної" Партії регіонів обрав собі Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90

В інтернеті це диво годинникового мистецтва можна знайти вартістю у 685 000 доларів.

Якщо вірити сайту про годинники horlogerie.ru, Ulysse Nardin Alexander the Great створений у кількості всього 100 штук в усьому світі.

Це унікальний турбійон з жакемарами, Вестмінстерським боєм і хвилинним репетиром.

Регіонал, відомий як Юра Єнакієвський, носить унікальний турбійон з жакемарами, Вестмінстерським боєм і хвилинним репетиром
За годинник Іванющенка просять 685 000 доларів

Нагадаємо, жакемари (від французького "Jaquemarts") - це рухомі фігурки людей чи тварин, розміщені на циферблаті годинникових механізмів, що імітують відбиття часу.

Жакемари на циферблаті в Іванющенка зображують Александра Македонського в повному озброєнні під час битви. Наприклад, один з образів показує воїна, озброєного списом, верхи на коні, другий - воїна у захисній стійці з луком і стрілами.

Всього у годиннику депутата ПР п'ять виготовлених вручну фігурок. Рухи жакемарів синхронізовані зі звуками гонгу, який відбиває хвилини, чверті години і годину.

У лівій частині циферблату знаходиться нерухомий воїн, озброєний і готовий до нападу. Інший жакемар зображує воїна з шаблею, який замахується при звуці гонга у чверть години і годину. І це єдиний жакемар, який позначає кожну годину.

Кожну чверть години починає рухатися вершник зі списом і озброєний лучник. Воїн у червоній броні робить замах, позначаючи чверть години і хвилини. Це єдиний жакемар, що позначає хвилини.

Ulysse Nardin залишається однією з небагатьох годинникових компаній у світі, що прикрашають циферблати своїх репетирів жакемарами.

У годиннику депутата з ПР п'ять виготовлених вручну фігурок
Жакемари на чорному діамантовому циферблаті Ulysse Nardin Alexander the Great

Інша визначальна риса годинника Іванющенка - хвилинні репетири, які не лише показують, а й озвучують час.

Вестмінстерський бій здійснюється 4 гонгами, кожен з яких налаштований на свій тон (мі, до, ре, соль). Коли механізм репетира приведений у дію, нота соль відбиває години, а нота мі - хвилини. Всі чотири гонги відбивають чотири різні послідовності для різних чвертей години.

Що цікаво, циферблат Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90 виготовлено з декоративного діаманту.

Декоративний діамант - це результат вирощування мільйонів маленьких шліфованих кристалів діаманту разом таким чином, що створюється безперервний шар діамантів. В результаті отримують дуже міцну двомірну діамантову поверхню, яка переливається різними кольорами.

У хвилинному репетирі Alexander the Great циферблат, виконаний з декоративних діамантів, має відтінок вугільно-чорного кольору.

Наостанок зазначається, що виготовлено всього 100 унікальних годинників Ulysse Nardin Alexander the Great Westminster Carillon Tourbillon 780-90 для обмеженої кількості власників по всьому світу.

Фото з Facebook Влада Соделя, а також ілюстрації з сайтів horlogerie.ru, essential-watches.com та time-master.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів