"Тушка" Рибаков носить годинник за $126 тисяч

6 червня 2012, 12:03

Скандальний лідер групи "Реформи заради майбутнього", а в народі ніжно - просто "тушка", Ігор Рибаков засвітив у парламенті годинник, як у першого віце-прем‘єра Валерія Хорошковського.

У вівторок 5-го червня Рибаков прийшов у Верховну Раду у платиновому Breguet Classique Grande Complication 5307PT129V6.

Вартість цього годинникового механізму в інтернеті коливається від 86000 до 126000 доларів.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише фотограф "Комерсант-Україна" Влад Содель. На підтвердження своїх слів Содель виклав у соцмережу відповідну світлину.


Ігор Рибаков носить Breguet Classique Grande Complication 5307PT129V6. Хорошковський дав поносити свій?

"Походження цього будильника, у "людини глибоко віруючої, православного християнина" з такою скромною на трудові подвиги біографією, можливо, можна пояснити історією чотирирічної давнини, коли він з колегою Юрієм Бутом, "відчепився" від коаліції демократичних сил за 14 лимонів баксів за тушку... а може, його діяльністю з вимагання хабарів у рамках його програми "Контрабанда – стоп", - прокоментував світлину з Рибаковим Содель.

Зазначимо, що раніше, 23-го травня на зустрічі президента Віктора Януковича з керівництвом та лідерами депутатських фракцій ВР Рибаков був із іншим годинником, але із тим самим загадковим браслетом на руці.

На зустріч із Януковичем у травні Рибаков обрав інші аксесуари
Але чорну браслетку на руці одесит залишив

До слова, браслет Рибакова скидається на популярні нині браслети Шамбала. За своєю суттю такі браслети – це ексклюзивні ювелірні вироби з дорогоцінним камінням, спеціально підібраним для конкретного покупця згідно буддійських традицій та астрології.

В одному з інтернет-блогів стверджується, що з давніх часів, вважається, що браслет Шамбала убезпечує людину від негативного впливу зовнішнього світу, приносить відчуття внутрішнього спокою і затишку.

Призначення браслета - заспокоїти, додати впевненості, захистити і прикрасити свого володаря. Браслет на зап'ясті має додавати впевненості, сприяє самовираженню, характеризує романтичні риси характеру або свідчить про солідність людини.

Кажуть, подібні браслети носять Міхаель Шумахер, Джей Зі, Борис Беккер, Демі Мур, Хайді Клум, Гвінет Пелтроу Мері-Кейт Олсен, Періс Хілтон, Ештон Катчер тощо.

Окрім того, на манжеті Рибакова можна помітити запонки, які аж надто скидаються на діамантові

Тоді ж, під час зльоту на Банковій Рибаков покрасувався іще одним завидним аксесуаром.

Голова депутатської групи "Реформи заради майбутнього" на манжетах білої сорочки мав відшліфовані лискучі запонки.

І навряд чи хтось припустить, що людина, яка франтить годинником за $126 000, замість діамантів пристібне на свою відпрасовану сорочку дешеві скельця.

Хто повірить, що депутат-"тушка", який носить годинник за 126 тисяч "зелених", замість діамантів почепить на себе дешеве скло...

Нагадаємо, у лютому цього року депутат БЮТ Роман Забзалюк заявив, що Ігор Рибаков заплатив йому 450 тисяч доларів, щоби він перейшов з фракції БЮТ у групу "Реформи заради майбутнього". Тоді Забзалюк передав аудіозаписи, що підтверджують це, до Ген прокуратури.

Фото Влада Соделя ("Комерсант-Україна") з його сторінки у Facebook, а також фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів