Клюєв з Хомутинніком хизуються статками

7 листопада 2012, 10:44

Партія регіонів не соромиться кічитися своїми фінансовими статками. Депутати Януковича, провладної сили, живуть у шикарних маєтках, справляють весілля у замках і носять аксесуари, за вартість яких можна було б купити кілька квартир, а то й будинків, для звичайних смертних.

У вівторок 6-го листопада на засіданні Верховної Ради в об‘єктив фотографа Влада Соделя потрапили два годинники - регіоналів Віталія Хомутиніка та Сергія Клюєва. В купі їхня вартість складає понад 300 тисяч доларів.

За інформацією Соделя, на руці у Хомутинніка був рідкісний престижний колекційний платиновий годинник F.P. Journe Tourbillon Souverain.

На його циферблаті виведено девіз "Суверен помер, хай живе Суверен!".


Хомутиннік прийшов у ВР у престижному колекційному годиннику F.P. Journe Tourbillon Souverain

Як зазначається, модель Tourbillon Souverain - унікальній турбійон з ремонтуаром постійної сили і "мертвою" секундною стрілкою.

Як пояснюється на сайті fpjourne.com, ця складна функція забезпечує більш точне зчитування часу завдяки тому, що секундна стрілка стоїть на місці доти, доки не закінчиться секунда. Таким чином, вона перескакує на одну поділку тільки після того, як секунда дійсно минула.

Tourbillon Souverain - унікальній турбійон з ремонтуаром постійної сили і "мертвою" секундною стрілкою

Механізм виконаний з червоного золота 18 карат. Помилуватися на технічну і естетичну досконалість калібру можна крізь сапфірову задню кришку платинового корпусу діаметром 40 міліметрів.

Цей годинник є еталоном точності у світі наручних годинників. А ціна його становить від $ 125 500 до $ 174 000. Зокрема на сайті essential-watches.com пропонується придбати цей годинник за $139 200 при роздрібній ціні $174 000.

Роздрібна ціна на цей механізм сягає 174 тисяч доларів

Водночас на руці в іншого депутата Партії регіонів, Сергія Клюєва, Содель запримітив Breguet 3577BA/15/9V6.

Тож Клюєв обрав модель Breguet Classique Tourbillon Chronograph 3577 у корпусі з жовтого золота.

Сергій Клюєв обирає Breguet
Breguet Classique Tourbillon Chronograph 3577 Клюєва у корпусі з жовтого золота

Як зазначається, ціна цієї моделі коливається від $90 000 майже до $140 000, як на сайті essential-watches.com.

Ціна цієї моделі в інтернеті сягає майже 140 тисяч доларів

Фото фотографа "Комерсант-Україна" Влада Соделя з його Facebook, а також фото з сайту fpjourne.com, essential-watches.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів