Клюєв влаштував вагітній дочці елітне весілля у палаці Відня. ФОТО і ВІДЕО

26 січня 2011, 16:36

Брат віце-прем'єра Андрія Клюєва, депутат від Партії регіонів Сергій Клюєв помпезно видав заміж свою неповнолітню вагітну дочку Ольгу.

Якщо вірити ЗМІ, шлюбна церемонія "регіональної доці" пройшла пару років тому у Відні, у Ліхтенштейнському палаці.

Весільне відео дівчини з клану Клюєвих виклав на своєму сайті один із кращих фотографів світу і власник процвітаючої фото і відео студії Роберт Баласко, пише "Газета по-киевски".

Саме до Баласко звернулося сімейство Клюєвих, аби зафільмувати весілля племінниці нинішнього віце-прем'єр-міністра у Liechtenstein Museum.


Як пише "Сегодня", дочка регіонала Сергія Клюєва Ольга народилася у 1993-му році. Якщо весілля було у 2009-му році, виходить, брат віце-прем‘єра вів дочку до вівтаря, коли їй було лише 16 років.

До того ж, на відео видно, що Ольга Клюєва йде під вінець вже на енному місяці вагітності. У дівчини видніється чималенький округлий живіт.

А у венах зятя Сергія Клюєва тече "екзотична" кров. Про це свідчить як зовнішність нареченого, так і його ім‘я Каве (Каві, Kaveh). Та й окрім українських танців, гостей Клюєва розважали й заморськими.

Плануванням весілля Ольги Клюєвої, як повідомляє сайт Vimeo, займалася Мікаела Ханіс з агенції elegantevents.at.

Між іншим, на сайті Верховної Ради Сергій Клюєв значиться керівником групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою. Окрім того, він є головою підкомітету з банківської діяльності Комітету ВР з фінансів і банківської діяльності, а також є членом Спеціальної контрольної комісії ВР з приватизації.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Варто відзначити, що сама шлюбна церемонія Ольги та Каве відбулася у залі Sala Terrena, що на першому поверсі Ліхтенштейнського палацу. А їли й пили гості молодят вже у залі площею у 600 квадратних метрів під назвою Hercules Hall - це найбільша світська зала у стилі бароко у Відні, як зазначається на сайті музею

Сайт Ліхтенштейнського палацу-музею пропонує закоханим відсвяткувати весілля у його стінах і надає кілька пакетів послуг.

"Стандартний" весільний пакет послуг для цивільних шлюбів включає в себе: оренду Sala Terrena або Hercules Hall, можливість посидіти на позолочених стільцях, флористичне оздоблення столу, за яким проводиться церемонія одруження, акустичну система з бездротовим мікрофоном, а також обслуговуючий персонал.

Стандартний пакет Sala Terrena коштуватиме охочим 840 євро, включаючи ПДВ. Тоді як стандартний пакет Hercules Hall вийде дорожче - це буде 960 євро з ПДВ.

Натомість "преміум-пакет" пропонує трохи ширший спектр послуг. На додачу до "Стандарту" сюди додається музична програма (хор, фортепіано або скрипка та арфа - на вибір), послуги фотографа, червоний килим на терасі (через весь зал до столу, за яким проводиться церемонія одруження), лімузин або кінний екіпаж до літнього Ліхтенштейнського палацу, а також додаткове квіткове оздоблення.

Преміум-пакет Sala Terrena коштуватиме молодятам € 2090, включаючи ПДВ, а преміум-пакет Hercules Hall - € 2210, включаючи ПДВ.

Нагадаємо, у лютому 2008-го журнал "Фокус" нарахував у Андрія та Сергія Клюєвих 635 мільйонів доларів, зазначивши, що роком раніше їх статки дорівнювали $ 470 мільйонів.

РОЗДИВИТИСЯ, ЯК ЧИНОВНИКИ ТА ЇХНЄ ТОВАРИСТВО ГУЛЯЮТЬ ВЕСІЛЛЯ, МОЖНА ТУТ:

Депутат-регіонал видав дочку заміж у Ліхтенштейнському музеї-палаці
Гості Клюєва мали можливість посидіти на позолочених стільчиках
Так виглядає зять Сергія Клюєва - Каве (Каві, Kaveh)
А ось і наречена - Ольга Клюєва
Каве, пов'язував на себе не лише метелика, а й нові зобов'язання...
Адже Олі, якщо вірити ЗМІ, на момент весілля було лише 16. Окрім того, наречена йшла під вінець вагітна!
До вівтаря Ольгу Клюєву вів татусь
Брат віце-прем'єра Андрія Клюєва влаштував доні весілля не гірше за голлівудське
Вагітна Оля Клюєва та її екзотичний Каве
Обручками парочка обмінялася у залі Sala Terrena, що на першому поверсі Ліхтенштейнського палацу
Цікаво, чому більше тішився Клюєв - новому зятю, майбутньому онуку чи неймовірним весільним "понтам"...
Клюєви явно обрали преміум-пакет весільних послуг
Молодята годували одне одного пальцями
У розважальній програмі у Sala Terrena були українські танці
Hercules Hall
"Невеличке" весільне свято "регіональної" еліти
Молодята з родичами
Ось вам і гопачок
Молодята розрізають весільний торт
Весільний танець
Друге відео присвячене суто закоханій парочці
Ольга й Каве гуляють містом
Цілуються
Тримаються за колінки й сідниці
Дочка Сергія Клюєва вже у 16-17 років зробила з нього діда?
Вагітна наречена

Фото та відео Art-Studio.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів