Заступник Кличка має годинник у 20 разів дорожчий, ніж у Кириленка

Вівторок, 5 лютого 2013, 11:20

Після того, як депутата від "Батьківщини" В'ячеслава Кириленка побачили з годинником за 21 тисячу доларів, він вирішив бути скромніше. І 4-го лютого на засідання погоджувальної ради В'ячеслав Анатолійович прийшов з хронометром усього лише за 3397 гривень.

А його соратник Немиря Григорій Михайлович виявився ще більш скромним зі швейцарським cувенірним годинником за 200 євро.

І лише представники Партії регіонів продовжують радувати смаками, витрачаючи на аксесуари не менше 5-ти тисяч доларів.

Фоторгафу Владу Соделю за одне засідання вдалося вполювати одразу кілька депутатських годинників, фото яких він виклав на сторінці у Facebook.

Ще у листопаді минулого року Кириленко носив годинник за 21 тисячу доларів. Але одразу після публікації депутат виставив його на продаж, як і обіцяв.

Тож зараз Кириленко підтримує вітчизняного виробника та носить Kleynod, вартість якого для членів клубу складає приблизно 4 тисячі гривень.

Кириленко змінив дорогий Parmigiani на український Клейнод 
Кириленко обрав вітчизняного виробника

Ще один депутат від "Батьківщини", голова комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Немиря Григорій Михайлович засвітив свій швейцарський "наручник".

Втім, як виявилося, це сувенірній годинник від неурядової європейської організації "Crans Montana Forum". Вартість такого хронометра не перевищує 200 євро.

 Скромний годинник Немирі коштує не більше 200 євро

Цікаво, що заступник лідера партії "Удар" Віталія Кличка, депутат Палатний Артур Леонідович носить годинник у 5 разів дорожчий, ніж у шефа.

На зап'ясті Палатного - Jaeger-LeCoultre Master Chronograph 1538420 за 10 тисяч доларів. Тоді, як Кличко носить простенький Montblanc Timewalker Large Automatic Watch 09674 за 1,5-2 тисячі доларів.

Палатний з годинником за 10 тисяч
 

Старенький Jaeger LeCoultre-Master Control Grande Taille 37mm за 2,5 тисячі доларів на руці регіонала Риженкова Олександра Миколайовича начебто не викликає питань. Але ж новим він коштував 6-8 тисяч доларів.

Голова комітету ВР з питань фінансів та банківської діяльності міг би носити дорожчий хронометр... 

Депутат Партії регіонів та голова комітету Ради з питань охорони здоров'я Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, певно, дуже любить діаманти. Адже її зап’ястя обвиває годинник Bulgari Serpenti 35mm Steel Diamond Watch SP35C6SDS.1T у вигляді змії.

Вартість такого аксесуару складає 6,560 доларів. Але ж це дрібниці, порівняно з хронометром Бахтєєвої за майже 100 тисяч доларів, який вона "засвітила" навесні минулого року.

У рік змії Бахтєєва носить тематичний діамантовий годинник
 

Ну і замикають годинниковий парад депутати від Партії регіонів Писаренко Валерій Володимирович та Омельченко Валерій Павлович. Їхні годинники коштують десь 23-26 тисяч доларів.

Так, голова комітету ВР з питань правової політики Писаренко носить Patek Philippe Golden Ellipse 3738/100. Його вартість складає 24000 – 26400 доларів.

Писаренко обирає класику 
 

А голова комітету ВР з питань інформатизації та інформаційних технологій Омельченко має F.P. Journe Chronometre Bleu, зроблений з танталу - рідкісного тугоплавкого хімічно стійкого металу. Рекомендована ціна мануфактури – 23 тисячі доларів. Але можна знайти і за 18-20 тисяч.

 Омельченко віддає перевагу рідкісним матеріалам та стійкості
 

Фото Влада Соделя з Facebook, скріншот з сайту "Kleynod.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів