Новий голова ЦВК носить годинник за $50-60 тисяч

26 серпня 2013, 10:30

Нещодавно обраний голова ЦВК Михайло Охендовський вже встиг "засвітити" свій годинник вартістю, як маленька однокімнатна квартира у столиці – десь 50-60 тисяч доларів

Майже стільки ж не пожалів на свій хронометр екс-голова СБУ Ігор Калінін.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook фотограф Влад Содель, якому вдалося "зловити" кілька годинників 24-го серпня під час урочистостей з нагоди Дня незалежності на Володимирській гірці у Києві.

На свято новообраний голова ЦВК одян годинник німецької марки A. Lange & Sohne (модель Lange 1. Time Zone).


"І навіть якщо це модель не платинова, а з білого золота, то цей годинник все одно коштує вдвічі дорожче, ніж річна зарплата голови ЦВК. Але ж і Охендовського головою призначено лише півтора місяці тому", - зазначив фотограф.

До слова, Охендовського обрали головою ЦВК 6-го липня. Він був призначений членом ЦВК у 2007-му році за квотою Партії регіонів.

Також на роздуми наводить хронометр колишнього голови СБУ Ігоря Калініна, який коштує удвічі дорожче, ніж його офіційна зарплатня за 2012-й рік.

Калінін зараз обіймає посаду радника президента і очолює Головне управління з питань політики безпеки та оборони в Адміністрації.

Годинник Калініна - репліка чи лімітований випуск?

Як видно з декларації про доходи генерал-полковника Калініна, у 2012-му році на посаді голови СБУ він заробив 196 тисяч 938 гривень і отримав 16 тисяч 419 гривень матеріальної допомоги.

А ось годинник у Калініна наче з білого золота Vacheron Constantin колекція Patrimony лінійки Traditionnelle Chronograph REF:47192/000G-9504 з рекомендованою ціною $55900 і ринковою пропозицією в $45900.

Однак, як зазначає Содель, годинник не з ремінцем з крокодилячої шкіри та не з чорною секундною стрілкою, як має бути. Підробки цієї моделі, звичайно, існують, але і у них чорна секундна стрілка. Тож можна припустити, що це якась лімітована серія або навіть репліка.

Фото з Facebook Влада Соделя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів