Безмежна свобода для жінок: Революція в світі бюстгальтерів!

П'ятниця, 28 листопада 2014, 16:00

У світі спідньої білизни нарешті відбулася революція. Новий бюстгальтер здатний принести жінкам свободу, яку вони так бажають. Тепер Ви зможете забути про дискомфорт, незручні фасони, неприємні відчуття і шви, які видно під одягом. Зустрічайте революцію комфорту і свободи VENUS 3D SPACER!

Що можна очікувати від ідеального бюстгальтера?

Опитування серед жінок, показали, що основне, чого вони очікують від бюстгальтера - це зручність. В якості другого найбільш важливого пункту дами відзначили зовнішній вигляд, і в якості третього - створення ідеальної лінії декольте. І ще одним важливим критерієм стало побажання, щоб бюстгальтер був непомітний під одягом. Бюстгальтер VENUS 3D SPACER задовольняє всі ці вимоги і перевершує всі очікування!

на ASTRATEX

Нарешті бюстгальтер, який "дихає"

Запатентовані чашечки бюстгальтера Venus 3D SPACER виготовлені із спеціального двошарового пористого матеріалу з повітряними зазорами, завдяки чому він неймовірно легкий і дуже добре пропускає повітря. Така технологія дозволяє реагувати на зміни температури вашого тіла і виводити надлишкову вологу. Тому бюстгальтер залишається сухим всередині, навіть під час дуже спекотних літніх днів!

на ASTRATEX

Для грудей всіх розмірів

Цей революційний бюстгальтер призначений для кожної жінки, для якої важливий комфорт. Унікальні властивості чашок SPACER та комфортні широкі бретелі оцінять абсолютно всі. А для власниць пишних форм - він стане справжньою знахідкою - ексклюзивно від Astratex - великий вибір розмірів бюстгальтера Venus 3D SPACER.

Екатерина С., яка тестувала бюстгальтер, носить розмір 80 / D і в тестовому протоколі написала: "Нарешті я не потію! Жінки, які володіють пишним бюстом, дуже добре розуміють що я маю на увазі ... "

на ASTRATEX

На кожен день, на всі випадки життя.

Безшовні чашечки ідеально повторують всі контури Вашого тіла. Таким чином, бюстгальтер можна носити під дуже тонким і облягаючим одягом. "Я тестувала бюстгальтер SPACER під облягаючим одягом і тоненькими блузами. В описі було вказано, що він буде непомітним. Дійсно, так і було, "говорить Яна П. Переконайтеся в цьому самі і спробуйте один з п'яти варіантів кольорів.

на ASTRATEX

Де можна придбати Venus 3D Spacer? Ексклюзивно на Astratex.ua! А чи знаєте Ви, що 8% від суми покупки буде зараховано у Вашу Скарбничку як бонус для наступної покупки? Вигідна покупка унікального бюстгальтера, що може бути краще?!

 на ASTRATEX


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів