З програмою "Тагліт" українці можуть провести незабутні канікули

З програмою "Тагліт" українці можуть провести незабутні канікули

PROMOTED
26 березня, 11:00

З'явилася унікальна можливість для українців відправитися в Ізраїль з тих країн, в яких вони знаходяться або звідки можуть вилетіти. Незважаючи на обставини в обох країнах, програма Тагліт продовжує дарувати поїздки та надає можливість українській молоді з єврейськими корінням обирати подорожі з різних країн Європи, Кіпру та Об'єднаних Арабських Еміратів, оскільки вильоти з України в даний час неможливі.

В Ізраїлі, безумовно, є на що подивитися. У столиці держави, Єрусалимі, тісняться пам'ятки одразу декількох світових релігій: храми, мечеті, синагоги, розташовані по сусідству з широкими бульварами і нескінченними ринками.

Приваблива країна для відвідування і з точки зору пляжного відпочинку, який тут доступний мандрівникам цілий рік. Не можна не відзначити, що тут розташовані одні з найкращих в світі медичні установи та знамените Мертве море, де можна поправити здоров'я. Знаєте як кажуть? "Тель-Авів гуляє, Єрусалим молиться, Хайфа працює". Так коротко можна сказати про дивовижну країну – Ізраїль. Це компактна та, водночас, дуже різноманітна країна.

Нехай у багатьох не завжди є час самостійно організувати поїздку, унікальна програма "Тагліт" зробить це за вас та подарує приголомшливу можливість вирушити в десятиденну подорож до Ізраїлю абсолютно безкоштовно. Ви поринете з головою в усі барви та таємниці цієї теплої країни і скуштуєте смачні страви, які полюбилися у всьому світі. Відчуваєте, що пора змінити умови? Тоді "Тагліт" – це прекрасна пропозиція для літнього "відкриття".

Чому треба поїхати до Ізраїлю разом із "Тагліт"?

Мета проекту "Тагліт" – щоб молодь єврейського походження з усього світу мала шанс розкрити свою національну ідентичність, з'їздивши до Ізраїлю і подивившись на нього з різних боків, – від історичних пам'яток до сучасності. "Тагліт" дарує 10 безкоштовних днів, але з деякими умовами.

1. Для участі в програмі потрібно мати єврейське походження. Хтось із ваших батьків або бабусь чи дідусь повинні мати єврейське коріння. Якщо ви вже були в Ізраїлі раніше як туристи, це не буде проблемою.

2. У подорож можуть вирушити молоді люди від 18 до 27 років.

Чи безпечно зараз подорожувати в Ізраїль?

Незважаючи на те, що Ізраїль, як і раніше, залучений до триваючого конфлікту, Тагліт проводить свої поїздки в постійній координації з ЦАХАЛ (Армія Оборони Ізраїлю) і Службою Тилу. Тагліт бачить безпеку своїх учасників своїм пріоритетом і вносить необхідні зміни до маршрутів подорожей, але мандрівники зможуть насолодитися красою Ізраїлю.

Тагліт проводить свої поїздки з 1999 року і має великий досвід складання безпечних і захопливих подорожей навіть під час конфліктів. Уже цього року, з 4 січня 2024 року на програмі побувало понад півтори тисячі учасників із різних країн.

Що цікавого підготував для вас "Тагліт"?

Ізраїльська історія – це тисячі років, місць, подій та легенд. Ми підготували найяскравіші місця та пам'ятки, які легко можна встигнути відвідати за 10 днів. Ви дізнаєтесь, що є в країні, як збирають в пустелі по два врожаї фруктів на рік, як вміють розважатися, як ніде на Близькому Сході. "Тагліт" пропонує незабутню поїздку для української молоді з єврейським корінням. Ви обов’язково побачите:

- Стіну Плачу в Єрусалимі. Віра в диво і сьогодні приводить сюди людей з усіх куточків світу. Щоб проникнути в саму суть, ви відвідаєте головну святиню в іудаїзмі і одну з найвідоміших релігійних пам'яток Ізраїлю, яку може побачити не тільки вірянин, але і будь-хто охочий.

- Тель-Авів - Яффа. Це столиця середземноморських насолод. Тут зібрані таємниці стародавньої Яффи, світські плітки, музейні скарби, розкішний пляжний відпочинок, вечори в Будинку Опери, ночі в секретних барах. Звідси ви не поїдете розчарованими.

- Музей Ізраїлю. Це один з найважливіших музеїв країни, в якому зберігаються знамениті Сувої Мертвого моря, а також є велика колекція іудаїстського та європейського мистецтва.

- Меморіал Голокосту Яд ва-Шем. Будьте готові до глибокого душевного потрясіння, без якого неможливо зрозуміти Ізраїль і усвідомити силу єврейського народу, який по-справжньому вміє пам'ятати.

- Бахайські сади в Хайфі. Гідний претендент на звання восьмого дива світу – це сади в Хайфі, які висять, – місце паломництва послідовників бахаїзму. 19 зелених терас від Храму Баба по схилу Кармель до Середземного моря. Це унікальне місце з особливою аурою.

- Мертве море. Де можна читати книгу, лежачи на хвилях, як на дивані? А від душі вивалятися у грязі, щоб вас при цьому ще й похвалили за ведення здорового способу життя? Мертве море – це той випадок, коли приємне так легко поєднати з корисним.

- Махтеш Рамон. Стояти на краю найбільшого ерозійного кратера в світі – це можна розповідати друзям нескінченно. Це геологічний феномен. Махтеш Рамон виник близько 200 мільйонів років тому через вітри і дощі.

Окрім цієї дивовижної програми, Ізраїль може похвалитися смачною кухнею, в якій поєднуються східні традиції цих місць і рецепти, які привезли з собою євреї з діаспор з усього світу. Думаєте це все? "Тагліт" приготував багато сюрпризів, які залишаться у ваших спогадах назавжди. Тож не зволікайте!

Не пропустіть унікальну можливість, яку Тагліт створив спеціально для українців - поїхати на Тагліт цього літа з Європи! Будуть вильоти з Польщі, Німеччини, Швеції, Кіпру та Еміратів.

З ким поїхати на Тагліт, якщо ви з України?

Єдині офіційні партнери проекту в Україні наразі — це представники студентської організації Hillel CASE. Програма «Тагліт» є головним інструментом, який допомагає Гілелям в різних містах України встановити міцний духовний зв'язок студентів із Ізраїлем, що, у свою чергу, є одним із головних завдань організації.

З 2009 й по сьогодні 4000+ студентів організації відвідали Ізраїль у рамках цього унікального проекту. Також для всіх учасників проекту Hillel CASE проводить спеціальні програми та семінари до та після поїздки.

Ви можете звернутися за підтримкою в організації вашої подорожі в будь-який Гілель України — центри є в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі.

Останні матеріали
Більше матеріалів