"Така "класна", а ніхто не бере заміж знов?": Горняк на своєму прикладі розвіяла поширений міф про самотніх жінок

Нотаріуска та блогерка Христина Горняк, котра нещодавно нарешті змінила прізвище свого ексчоловіка, шоумена Володимира Остапчука на своє дівоче, вирішила спробувати розвіяти один популярний міф про жінок.
39-річна кралечка відповіла на закиди стосовно того, що вона досі сама, бо її не обирають.
Думками Христя поділилася в Instagram.

Христина вже не вперше відповідає на вщипливі повідомлення від хейтерів
"Найдивніший міф, який досі живий, але викликає в мене сміх до сліз: якщо жінка сама - її не обрали… Мені часто пишуть: а шо ж ви така "класна", а ніхто не бере заміж знов?!", - написала вона.
"Чому, коли жінка не в стосунках, більшість людей автоматично думають, що проблема в тому, що її не беруть? Чому нікому не спадає на думку, що жінка може відмовлятися від стосунків не тому, що її не кличуть, а тому, що їй не підходить? Не подобається ставлення до людей. Не подобаються цінності. Не подобається спосіб життя. Не підходить ритм та амбіції. Не подобається запах тіла. Не подобається енергія поруч. Не підходять ритми в сексуальному житті, і багато багато чого може бути ще…", - зазначила Горняк.
Зі слів Христини, її дивує те, що суспільству так складно прийняти думку, що жінка може не погодитись бути там, де їй некомфортно.

Горняк запевняє: жінка може відмовлятися від стосунків не тому, що її "не беруть"
"А ще, обожнюю, коли кажуть, що право чоловіків обирати - це норма, а якщо обирає жінка, то одразу в неї завищені стандарти!… Та і взагалі, хто сказав, що бути обраною важливіше, ніж обирати? Для мене ні. Що скажете?", - поцікавилася вона в підписників.
Нагадаємо, раніше Христина висловлювалася на підтримку жінок, які стикаються з ейджизмом. Також вона пояснювала, кого вважає людьми "люкс".
Як відомо, Горняк не приховує, що має певні побоювання перед побачення з чоловіками не зі свого оточення. Іще вона не виключає, що зважиться стати мамою, не чекаючи, коли зустріне того самого.







