"Сама б себе з'їла": Білик помилувалася собою в барвистому луці та намисті
25 червня, 11:15
Співачка Ірина Білик належить до тих жінок, які не мають проблем із самооцінкою та щиро від себе кайфують.
У цьому вона зізналася в Instagram, поділившись двома фото.
Ірину зазнімкували під час її поїздки до Норвегії
"Сама б себе з'їла", - зізналася 56-річна Іра.
"І знаєте, мені здається, це дуже гарне відчуття для жінки", - заявила вона.
Співачка "сама б себе з'їла"
Як відомо, в лютому співачка розповіла, що вдалася до гормональної терапії.
Нагадаємо, нещодавно Білик сплутали з іншою відомою артисткою, і мережа вподобала те, як відреагувала на це Ірина.
Читайте також:
- "Довго не можу залишатись одна": Білик заговорила про наступне весілля
- "Ти навіть не уявляєш, яка ти гарна": Білик зворушливо поговорила з маленькою собою, поділившись дитячими фото
- Білик у лазні прикрила принади віником для атмосферного фото
- Білик насмішила шанувальників своїм язикатим селфі
- "Особлива історія": Білик у чуттєвому кліпі закохалася в довгокосого красеня, який виявився злодієм. Відео