"Серцебиття так і не з'явилося": Міка Ньютон відверто розповіла про пережитий викидень

25 червня, 09:45

Співачка Міка Ньютон (Оксана Грицай), котра декілька років тому поборола рак, не полишає надії одного дня стати мамою.

Про пережитий викидень після ЕКЗ та думки про всиновлення 40-річна зірка відверто поговорила з Раміною Есхакзай.

Як розказала Міка, страшний діагноз їй поставили, коли вона саме прийшла на обстеження до гінеколога перед тим, як вагітніти.

"Тобто ти йдеш до лікаря стати мамою, а тобі замість дитини дають рак. І я настільки перестрашилася того, що я не стану мамою", - пригадала вона.

Про свою хворобу Міка вперше публічно заговорила в 2020-му році

Ньютон жалкує про те, що років у 25 не заморозила яйцеклітини. Вже перебуваючи в стійкій ремісії, артистка пішла на ЕКЗ, але її спіткала невдача: серцебиття в ембріона так і не з'явилося і лікарі сказали їй чекати на викидень.

"У мене такої болі не було навіть після тієї серйозної операції, де в мене було багато розрізів. Я людина терпляча, я можу терпіти, але тут я зрозуміла, що навіть не можу. Тобто ти буквально народжуєш, організм проходить через це. Я дзвоню своїм лікарям і кажу: "Мені погано". Кажу: "Дайте мені будь-яке знеболення, мені все одно". Вони відповідають: "Терміново їдьте до нас". І ти просто їдеш, поки доїдеш — це було жахливо", - поділилася Міка.

"Була дуже сильна кровотеча, яку неможливо було зупинити. І лікарка ще каже мені: "Ось тобі баночка. Можеш спробувати зловити ембріон, щоб ми могли його дослідити?" Я дивлюся на неї й думаю: як у цьому жаху його шукати? І ти розумієш, що це твоя дитина в туалеті, Господи. Я сказала, що не знаю, чи зможу це зробити. Але спробую, тому що для лікарів це було важливо — вони хотіли зрозуміти причину і допомогти мені…", - розказала вона.

Як пояснила Міка, її проблема саме в тому, що єдиний яєчник, котрий у неї залишився, виснажений.

Співачка дуже хоче мати дітей

"Найголовніше, що я можу виносити дитину. У мене з цим усе добре. Проблема в тому, що через операції та ЕКО дуже виснажилася якість яйцеклітин. У мене ж залишився тільки один яєчник. І він настільки виснажений, що ембріони вже не виходять, тобто він уже не працює так, як потрібно. Тобто я сама можу бути вагітною, але тут уже інше питання", - сказала вона.

"Ми з (чоловіком) Крісом дуже багато про це говорили. Нам пропонували: візьміть яйцеклітини іншої жінки, здорової, молодої, і використайте їх. Але Кріс каже: "Я не знаю, чи зможу дивитися в очі дитині й не бачити в ній тебе". Мені пощастило, що чоловік мене дуже любить. Він каже: "Я краще буду без дітей, але хочу побачити в дитині тебе і себе, а не гадати, хто ще є в цій дитині". Він хоче сім'ю саме зі мною", - розповіла Ньютон.

Якщо парі все ж не вдасться стати батьками свого біологічного малюка, вони розглядатимуть можливість усиновлення.

"Звичайно, ми думаємо і про дитячий будинок, про те, щоб взяти дитину. І, звичайно, хотілося б зробити це в Україні, тому що я знаю, що багато дітей залишилися самі. І це була б для нас велика нагорода", - підкреслила Міка.

Чоловік, Кріс Сааведра дуже підтримує свою кохану

Як відомо, в травні Міка Ньютон уперше за 13 років виступила в Києві та виконала свій хіт із "нульових" "Белые лошади", але вже в українському варіанті. До речі, ТаблоID наводив цікаві факти з біографії співачки.

Нагадаємо, Міка свого часу розповідала, яким був перший симптом її онкозахворювання, який проігнорували американські лікарі. 

IDEALMEDIA