"Найвища винагорода": Притула на 45-річчя показався з 4-ма дітьми і дружиною та подякував їм за збережену менталку

Волонтер і колишній телеведучий Сергій Притула 22-го червня святкує 45-річчя.
З цієї нагорди він виклав рідкісне фото з дружиною і всіма дітьми та подякував їм за його збережену менталку.
"45. Прожито багато, здобуто немало. Була хороша освіта (школа, МАН, ТАНГ, УКУ), успішна карʼєра на ТБ, були децибели оплесків, є величезна команда фонду, яка, опираючись на підтримку мільйонів людей зі всього світу, робить колосальну роботу з підтримки Сил Оборони та цивільного населення!", - наголосив Сергій.

У свої 45 Сергій має 4-х нащадків: 17-річного сина Дмитра від першої дружини, 8-річну Соломію, 5-річну Стефанію і 10-місячного синочка Марка від чинної дружини Катерини
"І є найцінніше в моєму житті - сімʼя! Моя найвища винагорода, моя розрада, моє натхнення, моя любов! Дякую дружині і дітям за родинне тепло і за збережену менталку. І дякую усім добрим людям, плече підтримки яких я відчуває щодня! Завдяки вам не втомлююсь і не опускаю руки. Маю велику радість бути корисним суспільству та Армії у важкі часи!Працюємо далі, панове! Дякую за привітання!", - написав Притула.
До речі, напередодні Сергій і Катерина похрестили свого меншого синочка Марка і вперше показали його обличчя.







