Лобода блиснула новим талантом в індійському стилі

22 жовтня 2007, 15:36

Захоплення фотографуванням останнім часом просто косить лави вітчизняних селебрітіз. Зоя Кінах, Леонід Черновецький, а тепер ще й Світлана Лобода. Усі вони, взявши одного дня до рук фотокамеру, виявили у собі неабиякий талант до фотосправи.

Якщо Зоя Кінах продемонструвала свій хист у жанрі пейзажного фото, а Черновецький тільки продовжує фіксувати "природу", то екс-ВіаГра вирішила бути більш оригінальною. Вона зробила підбірку власних етнічних індійських знімків.

Свої шедеври вона показала не менш зірковим гостям наприкінці минулого тижня під час урочистого відкриття фотовиставки. Співачка продемонструвала близько 45 власних робіт, об'єднаних однією темою - екзотичної Індії та її населення.


Шоу розпочалося з індійських танців

Не менш важливим, ніж власне знімки Лободи, виявився антураж фотовиставки.

Зайшовши до зали, гості опинилися в зовсім іншій атмосфері: напівморок, свічки на підлозі, індійські пахощі і гортанний спів у виконанні спеціально запрошених музикантів.

Лобода зробила з Неліпи "тамаду"

Через якийсь час на у залі з'явилися танцівниці в сарі, які виконали традиційні індійські храмові танці. Після їхнього виступу у приміщенні спалахнуло світло і до гостей вийшов ведучий вечора Максим Неліпа, який представив Лободу.

На дні народженні Лободи продемонстрували сучасне брудне мистецтво

Після цього екс-ВіаГра вирішила розкрити гостям секрети свого захоплення фотографією.

"Я захоплююся фотографією більше двох років. Усе почалося з того моменту, коли я придбала фотоапарат, а через кілька днів - авіаквиток до Індії. Освоюючи техніку, я знімала в Індії все і всіх підряд, а потім вибирала, що залишити, винятково з принципу "сподобалося/не сподобалося", - розповіла вона.

Лобода пофотографувала індійських цуциків

Допоміг Лободі розгледіти у собі талант американський турист, який виявився професійним фотографом.

Лобода у сяйві променів власної слави

"Він зацікавився моїм фотоапаратом і попросив показати знятий матеріал. Після перегляду він сказав мені: "У ваших фото багато життя, ви знімаєте не за загальноприйнятими канонами - і це прекрасно! І ще одна важлива деталь: у вас простежується свій власний почерк!", - похвалив він українську співачку.

Залевський теж прийшов до Лободи

Лобода каже, що вперше думка про фотовиставку вперше була озвучена... у палаті однієї з київських лікарень, де Світлана лежала, відновлюючи сили після участі в проекті "Танці з зірками-2".

Мейхер на фоні маленьких індусиків

"Поруч зі мною на ліжку лежала жінка. Ми розговорилися і я вирішила показати їй фотографії, які зберігала в ноутбуці. Вона довго мовчала, після чого сказала: "Це неодмінно потрібно показати людям". Цією жінкою була відома київська мистецтвознавець Олена Кашшай, яка і стала куратором моєї виставки".

Чуттєві губи Мейхер

Свою першу виставку Лобода вирішила відкрити у день свого народження. В результаті святковий вечір закінчився колективним ласуванням святкового торту на честь 25-річчя співачки.

Але на цьому солодкі подарунки не закінчилися: екс-колега Лободи по "ВіаГрі" Надія Мейхер від себе презентувала іменинниці торт у вигляді чуттєвих червоних губ.

Фото прес-служби Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів