Шуфрич врятував п'яного чоловіка, а у нього пропала мобілка і документи

22 жовтня 2007, 13:10

Міністр катастроф Нестор Шуфрич міг би скласти реальну конкуренцію легендарному Тимуру і його команді.

Адже на рахунку надзвичайника вже як мінімум троє життів: кішок Соні та Мусі, а також випившого чолов‘яги, який у свої 46 так і не вивчив правила дорожнього руху.

Проявити себе Нестору Івановичу випало на Жулянському шосе.


Такий собі Віктор Пустовойт пізно ввечері повертався додому. Чоловік хильнув зайвого і через алкогольний кураж або просто лінощі проігнорував перехід, вирішивши перетнути дорогу так – навпростець.

Не дивно, що за таких умов пішохід напідпитку став жертвою ДТП. Машина, яка його збила, зникла у невідомих далях, а Пустовойт лишився лежати посеред дороги.

Шуфрич цього ж вечора повертався з місця дніпропетровської катастрофи саме цією дорогою - з аеропорту "Жуляни".

"Угледівши на проїзній частині непритомну людину, він зупинив машину, перегородивши нею дорогу. Адже слідом рухалися дві величезні фури, водії яких могли не помітити збитого чоловіка", - розповідає джерело з оточення міністра-рятувальника, пише "Блік".

Їхав Шуфрич по шосе і по дорозі врятував чоловіка

Далі Шуфрич накрив потерпілого своєю курткою і зателефонував у "швидку" та ДАІ.

"Коли прийшов до тями, лікар вже закінчував накладати гіпс на руку... А про те, що мене врятував Шуфрич, я довідався від когось вночі у лікарні. А потім мені сон дивний наснився: я лежу на дорозі, а наді мною схилився невідомий чоловік..," – розповідає потерпілий з гіпсом на руці і обличчям у синцях.

Вікотр Пустовойт та його рятівник Шуфрич так у притомному стані і не зустрілися. Пустовойту Шуфрич тільки снився

"Мені дуже соромно за те, що зі мною сталося. Я був випивший і погано пам'ятаю, що трапилося", - присоромлено зізнається Пустовойт.

"Шкода, що пропали сумка з формою, мобільник та посвідчення, що були при мені", - додав він. З відділення нейрохірургії Лікарні швидкої допомоги безталанного вже виписали. Далі він лікуватиметься у військовому шпиталі.

Нагадаємо, що пішохід-невдаха - не перша душа на рахунку Нестора Івановича. Свою порцію дифірамбів від вдячних людей Шуфрич вже отримав кілька днів тому.

Раніше "міністр-катастрофа" рятував в основному котів

Поки працівники МНС розбирали завали будинку, що вибухнув у Дніпропетровську, і витягали з-під них людей, Шуфрич рятував котів. Так, міністр власноруч дістав з-під уламків двох кішок - черепахову Мусю і чорну Соню.

Фото Анни Андрієвської, фото "Бліка" , УНІАН та фото прес-служби МНС

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів