Ющенко з ліхтариком читає таємні записки

22 жовтня 2007, 11:32

Президент Віктор Ющенко, за його власним зізнанням, вже шостий рік відвідує кінофестиваль "Молодість".

А з того часу як він став почесним президентом фестивалю, його присутність стала тут обов’язковою. От і минулої суботи Ющенко з дружиною Катериною стали головними гостями "Молодості".

Вже за традицією відкриття кінофестивалю відбувалося в палаці "Україна". Старт події було заплановано на 17:30. Втім, всі запрошені прибули вже ближче до шостої.


Можливо, їх збив напис на запрошенні, що показ фільму "Душка" Йоса Стеллінга заплановано на 19 годину, а можливо. гості орієнтувалися на президента, який. як відомо, має звичку спізнюватися.

Серед відомих гостей "Молодості" можна було помітити Ольгу Сумську з чоловіком, Інну Цимбалюк з Олексієм Дівєєвим-Церковним, Діану Дорожкіну з чоловіком, Євгена Паперного і... і все. Решта української тусовки, видно, переобтяженої фешн-віком, до "Молодості" не дошкандибала.

Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком та з Русланою Писанкою дружним кроком попрямували на "Молодість"

Компанію президентському подружжю склали радник президента Харес Юсеф з дружиною. Останній, як відомо, кілька років тому познайомив Ющенка з Жераром Депардьє.

Відомого француза на відкритті київського фестивалю не було. Він має з'явитися пізніше, щоб провести майстер-клас для акторів і вручити приз переможцю у 10 000 доларів на закритті фестивалю.

Харес Юсеф сумує. Замість президента до нього підсадили міністра Богуцького

Відтак Ющенку довелося відкривати "Молодість" без танців французького друга. Зате цього разу компанію президенту склав іранський режисер Мохсен Махмальбаф, якому Віктор Андрійович вручив у суботу "Скіфського оленя" за внесок у світове кіномистецтво.

На відкритті кінофестивалю президентське подружжя посадили поруч з режисерським. Коли весь зал вже занурився у перегляд фільму Йоса Стеллінга, з VIP-ряду долинуло дивне шарудіння.

Іранський режисер Мохсен Махмальбаф цілує руки Катерині Ющенко. Скоро справа дійде до цукерок

Це іранець пригощав Ющенків карамельками. Ситуація нагадала відомий епізод за участю Путіна та Януковича. От тільки Ющенко від частування не відмовився. Льодяник знагодився дуже вчасно і влучно – цього вечора президента мучив кашель.

До речі, льодяники були не єдиним презентом, який отримав Віктор Андрійович під час "Молодості". За час його перебування в палаці "Україна" йому встигли подарувати книжку і перекинути записку від невідомої особи.

Щоб прочитати таємне послання, Ющенку знадобились окуляри з кращим прицілом...

Записочку президенту, скоріше за все, підкинув чоловік, який сидів через ряд від Ющенків. На лацканах його піджака красувалося бютівське сердечко. Прочитавши записку, президент дещо засмутився, але потім переключив увагу на сцену, де виступав Сергій Маковецький.

А коли окуляри не допомогли, в хід пішов ліхтарик

"Я бажаю Україні щастя, Росії теж. Я - киянин, але живу в Москві. Як кажуть, засланий козачок. Я не знаю, хто я. Я українець по паспорту і по душі, і росіянин по своєму житті. Але я ніколи не розділяв Україну від Росії", - зізнався актор.

"О ну міг би цього і не говорити", - обурився президент України.

Втім, за кілька хвилин актор покращив настрій президента своїм зізнанням: "Я сьогодні пішов у бібліотеку, взяв буквар та вивчив українську мову".

"Засланий козачок" Маковецький порадував президента своєю українською мовою

"Ми вас любимо", - зізнався Ющенко, коли Маковецький підійшов до нього.

Напевно, після "Душки" президентська родина полюбить актора ще більше. Катерині Ющенко, здається, дуже сподобалася його роль – вона щиро просміялася з усіх кумедних епізодів за участю персонажа Маковецького.

Катерина Ющенко натішилася від душі

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів