Машина Наталії Валевської розбилася

13 жовтня 2007, 15:53

Автошляхи й автомобільні аварії стали справжнім лихом для вітчизняних зірок. Не так давно у серйозну автокатастрофу потрапила Наталя Могилевська. А трохи пізніше по дорозі до пологового будинку за новонародженим сином розбився Валерій Харчишин з "Другої ріки".

Тепер нещастя сталося із молодою співачкою Наталею Валевською. У суботу близько 11-ої години артистка розбилася.


Співачка Наталя Валевська разом з чоловіком Володимиром потрапили в автокатастрофу

Так, коли Валевська разом зі своїм чоловіком їхала у Хмельницький, у Житомирській області, на трасі, у місті Любар їхнє авто підрізала величезна вантажівка.

Автомобіль співачки, за кермом якого був її чоловік Володимир, перекинувся чотири рази. В результаті, машина відновленню не підлягає. На щастя, автомобіль був застрахований.

Так виглядає авто співачки після аварії. Машина перевернулася чотири рази після того, як її підрізала вантажівка

Так само на щастя, серйозних, принаймні очевидних, травм не отримала і сама Наталя, і її чоловік. Зовнішніх ушкоджень немає, бо подружня пара була пристебнута пасками безпеки.

Наразі Валевська проходить повне медичне обстеження. Співачка все ще знаходиться у стані шоку.

На щастя, ані Валевська, ані її чоловік не зазнали серйозних травм

У Хмельницький, як повідомляє прес-служба Наталі Валевської, співачка їхала на фотосесію для обкладинки її другого альбому під назвою "Без тебя".

Трагічний збіг полягає у тому, що у квітні цього року Наталя вже мала фотографії для нового альбому. Але, невідомі грабіжники витягли ноутбук із усіма даними з машини, тому довелося проходити цю процедуру заново.

Фото Артема Жавроцького та фото, надані прес-службою Наталії Валевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів