Зеленого Кучму поставили у центрі Києва

27 вересня 2007, 14:13

Якби в Україні існувала премія за найбільш абсурдний вчинок, її однозначно б отримав хтось з наших політиків. Саме вони вміють довести будь-яку ситуацію до абсурду, а інколи до відвертого маразму.

Так, напередодні виборів одна з політичних сил вирішила бодай чимось запам’ятатися і зробити креативний крок назустріч виборцям. За її ініціативою у Києві було відкрито пам’ятник екс-президенту Леоніду Кучмі. І не де-небудь, а поблизу парку Слави.


На церемонії відкриття біля монументу зібралася невеличка юрба молодих людей із плакатами в дусі: "Кучма, дети твои шалят не по-детски! Данилыч, поставь их в угол!", "Ни "оранжевый", ни "голубой", Кучма - нам родной!".

Але найбільше емоцій викликає сам пам’ятник Леоніду Даниловичу. Кучму зобразили в іпостасі римського імператора. На м‘язистому торсі на довжелезній шиї посаджена голова екс-президента у лавровому вінку.

Більше того, Леоніда Кучму повністю пофарбували у виразний зелений колір мідного купоросу. Табличка ж на монументі не менш епатажна. На ній виведено тільки два слова: "Вибач, Данілич".

Фото Дмитра Амідова та Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів