Дочка Тимошенко розповіла про свій бізнес, а коли згадали про її будинок - зітхнула

25 вересня 2007, 15:29

Шахтарська тема у долі Шона Карра та його дружини Жені Тимошенко продовжується. Цього разу дві події з життя зоряного сімейства безпосередньо прив'язані до теми шахтарів.

По-перше, йдеться про спорудження пам'ятника жінкам Донбасу, які здійснили трудовий подвиг. Мова про монумент зайшла з ініціативи яскравої тещі Карра лідерки БЮТ Тимошенко.

Юлія Володимирівна першою заговорила про жінок, які встановлювали вугільні шахти, зруйновані у роки Великої Вітчизняної та долучилися до досягнення довоєнного рівня видобутку вугілля.


А дочка Тимошенко разом зі своїм чоловіком минулої неділі підтримали лідера "сердечників".

Шон Карр і Женя Тимошенко підтримали Юлію Володимирівну квітами

Євгенія і Шон поклали квіти біля каменю, на місці якого буде зведено пам'ятник жінкам шахтарського краю.

По-друге, нарешті відбулася презентація нового "шахтарського" кліпу групи Карра DVS. На прес-конференції, скликаній з цієї нагоди у столиці, фронтмен рок-колективу вкотре захоплювався шахтарями і їхньою тяжкою працею.

При цьому Тимошенко і Карру довелося таки відповісти на кілька питань, пов'язаних з Юлією Тимошенко.

Так, на питання, чи не пов'язана презентація кліпу в передвиборний час з бажанням БЮТ підвищити свій рейтинг серед шахтарів у східних регіонах, Женя заявила, що ніякі політичні цілі не переслідувалися.

Шон презентував свій "шахтарський" кліп, а цікавих до його податкової декларації його дружина відіслала до податкової Англії

Разом з тим, Євгенія зазначила, що підтримку при створенні кліпу здійснювали люди, не пов'язані з політикою. А про вартість відео сказала, що "ціна київська".

Але ж, за словами Карра, у нього є бізнес в Англії. При цьому зацікавленим дочка Юлії Тимошенко порадила звернутися з офіційним листом до податкової інспекції Англії.

Яким бізнесом займається Шон у себе на батьківщині, залишилося загадкою, а от його дружина Женя пролила трохи світла на доходи родини.

Женя Тимошенко нарешті розповіла, чим вона займається з іноземцями

"Я займаюся тим, що залучаю іноземні інвестиції з іноземної сторони. Допомагаю вирішити якісь проблеми юридичного характеру, пов'язані з девелоперськими проектами", - відповіла Євгенія на питання ТаблоІDа.

У той же час, коли ТаблоID поцікавився в дочки лідера БЮТ, яким чином у її розпорядженні опинився милий будиночок у Кончі Озерній, Євгенія зітхнула, але на питання так і не відповіла.

Тимошенко-молодша не стала розповідати про те, звідки у неї взявся будиночок у Кончі Озерній

За цією сторожкою із камерою спостереження знаходиться садиба Шона та Жені

За офіційною легендою, як повідомляє "Українська правда", цей будинок Жені Тимошенко подарувала тітка Юлії Володимирівни Антоніна Ульяхіна. Саме та, яка очолює партію "Батьківщина" у Дніпропетровську і яка стала авторкою книги "Юля. Юлечка".

Колись тут жили письменники, а тепер Тимошенко і Карр

Котедж Тимошенко-молодшої оточений соснами та... письменниками. Конча-Озерна в радянські часи була дачним поселенням провідних українських прозаїків.

Отут і зараз є будинок президентського радника Миколи Жулинського. Колись навколишня природа була першим свідком творчості Андрія Головка, Миколи Бажана й Олеся Гончара. Зараз же її розважають ритми Шона Карра.

Фото Анни Андрієвської, ТаблоIDа та "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів