Радник Ющенка зізнався, що Кучму знає так, як ніхто

20 вересня 2007, 16:26

У четвер ввечері в одному з недешевих ресторанів у центрі міста відбулася презентація книги про "об‘єктивний продукт свого часу" Леоніда Кучму.

Творцем талмуда про екс-президента на понад 600 сторінок став відомий політолог Кость Бондаренко. Книгу він охрестив так: "Леонід Кучма. Портрет на фоні епохи".


Кость Бондаренко "атжог" про Леоніда Кучму

А з нагоди того, що автор "атжог", на святковий фуршет було запрошено чимало високопосадовців. Щоправда чи то через дощ, яким залило тоді центр міста, чи то через щільний робочий графік, - прийшли далеко не всі.

Так, не з‘явився на презентації і сам "герой" книги. Однак, за словами Бондаренка, Леонід Данилович "передавав всілякі вітання". Його відсутність на заході компенсував відеоряд: Кучма різних років і на різних посадах фоном мерехтів на великому екрані в залі ресторану.

Відеоряд з Кучмою компенсував його відсутність на тусовці

На великому екрані на презентації книги Кучму можна було знов побачити і прем'єром, і президентом...

Відкрили чергу "тостових промов" сам політолог і Олександр Красовицький. Останній - директор видавництва "Фоліо", яке випустило згадану російськомовну книгу.

Катя Осадча на 5 хвилин заскочила на вогник, поговорила з директором "Фоліо" і втекла, побачивши, що діла не буде

До речі, "Кучму" видали накладом 2000 екземплярів. І, за словами Красовицького, за 10 днів цікаві до персони екс-президента розібрали одну четверту тиража.

Голова медіа-холдингу, до якого входять "Газета 24" та "Тоніс", Микола Княжицький теж зайшов на фуршет

Коли слово взяв інший екс-президент Леонід Кравчук, при якому Кучма свого часу був прем‘єром, він одразу зізнався: "Книгу я ще не прочитав – сторінок багато. Але я її прогортав".

Екс-президент Кравчук трохи пожвавив обстановку, коли приєднався до вже присутніх екс-голови РНБО Горбуліна та міністра Папієва

Одразу потому до мікрофона поділитися своїми враженнями про "прочитане по діагоналі" вийшов радник теперішнього президента Ющенка Володимир Горбулін.

Радник Ющенка Горбулін сказав, що так, як він, Кучму не знає ніхто

"Я, напевне, єдина людина, яка знає Леоніда Даниловича, як ніхто", - сказав екс-радник РНБО і занурився у спогади про дитинство, юність і становлення Кучми.

І хоча про деякі моменти в книзі Горбулін зауважив Бондаренку: "Було зовсім не так, як ви це описали", - він навіть жартома запропонував книгу політолога "у якості посібника і в школах".

Після промови радника Ющенка стався казус. Російський бард Олександр Дольський, якого запросили на презентацію вже вийшов на передній план, аби відспівати обіцяне... Однак, раптом бажання щось сказати проявив міністр праці та соціальної політики Михайло Папієв.

Міністр праці та соцполітики Папієв змусив російського барда Дольського чекати

Тож бард, спершу ніяково постоявши на імпровізованій сцені, змушений був повернутися на своє місце.

"Свою скромну персону я знайшов на 503-ій сторінці, тому раджу всім дочитати цю книгу до кінця", - сказав міністр.

Себе Папієв у книзі теж знайшов, тому порадив прочитати її до кінця. На фото ліворуч - Олена Громницька, главред "Профіля"

Одразу за ним зі словами вдячності за книгу виступила Олена Громницька, главред журналу "Профіль", на обкладинці якого нещодавно красувався Кучма.

Як з'ясувалося, хоча Леонід Макарович і надає перевагу Chablis Grand Cru, від середньої вартості білого він не відмовився. А закусив екс-президент ролами з лососем та сиром на шпажках

А тоді, нарешті, прийшла черга барда заспівати кілька своїх композицій. Щоправда, навряд чи його самолюбство було належним чином втішене. Адже гості у цей час вже зосередили свою увагу на фуршетному столі.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів