Тимошенко знялася у кіно

20 вересня 2007, 10:00

Про те, що по Тимошенко плачуть театральні підмостки, всі помітили вже давно. Але ніхто, мабуть, й не сподівався, що лідерка БЮТ і справді колись з’явиться на кіноекрані.

У середу леді Ю презентувала власний документальний фільм "Мати-мачуха" про українських заробітчан в Італії. Сюрприз від Тимошенко полягає в тому, що вона є автором, сценаристом і ведучою стрічки.


Тимошенко у полі

І якщо у власноручне написання Тимошенко сценарію фільму віриться важко, то у тому, як вона справилася з роллю ведучої, можна переконатися, подивившись фільм.

Тимошенко біля пам'ятника Гарібальді у центрі Неаполя

Лідерка БЮТ спілкується з заробітчанами

На екрані все відбувається за законами тележурналістики – лідерка БЮТ читає закадровий текст і час від часу з’являється у кадрі.

Кульмінація фільму: прямо посеред вулиці на Тимошенко налітає українка...

30-секундна сцена палких обійм. Глядачі захлинулися у власних сльозах

Так звані "стендапи" Тимошенко записані поблизу Везувія і на центральній площі Неаполя. Вона приходить в українську школу, подорожує бідними кварталами, п’є чай вдома в однієї українки.

Тимошенко в гостях в української заробітчанки. Перед тим, як сісти за стіл, Юлія Володимирівна пропонує господині свою допомогу на кухні

"Коли ми приїхали до Неаполя, ми зупинилися в центрі міста. І, враховуючи те, що в мене є такий опізнавальний знак, як коса, то за п’ять хвилин там зібралося півтора десятка українців", - розповіла вона після показу фільму.

БЮТівців Баграєва та Абдуліна фільм не розчулив

Мабуть, по косі Тимошенко впізнала й українка, яка ледь не задушила її у своїх обіймах, випадково зустрівши на вулиці.

А от прості українські жінки плакали сильніше, ніж під час перегляду індійського фільму про кохання

Після показу Тимошенко співавтор ідеї фільму ведучий Василь Ілащук похвалив лідерку БЮТ за високу професійність.

Тимошенко та Ілащук

"Навіть досвідчені ведучі роблять по кілька дублів, а Юлія Володимирівна все робила з першого разу", - розповів він.

Сама ж Тимошенко геніальною свою першу телепробу не вважає. "Звичайно, з першого дублю. У мене іншого виходу не було. Треба було зняти все так швидко... У нас було лише 15 хвилин, здається, між Дніпропетровськом і Запоріжжям", - знітилася вона.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів