На прем’єрі скандального фільму Ступка цілував руки Ренаті Літвіновій, а медіамагнат не відходив від бару

17 вересня 2007, 14:06

Нарешті сталося. Фільм української режисерки Кіри Муратової, який ще задовго до прем’єри встиг зчинити скандал у кіношних тусовках, дістався великих екранів.

У суботу у Києві відбулася прем’єра стрічки "Два в одному", яка зібрала на червоній доріжці одного з кінотеатрів столиці українських та російських зірок - Ренату Літвінову, Богдана Ступку, Наталю Бузько, Ніну Русланову.

Ще за півгодини до появи акторів, у хол кінотеатру набилося чимало кіноманів, а також випадкових перехожих, які не змогли пройти повз червону доріжку. Остання, до речі, до початку дійства була вже неабияк забруднена чоботами фанатів.


З появою на червоній доріжці Кіри Маратової, Наталі Бузько, Ренати Літвінової у супроводі продюсера фільму Олега Кохана, та Ступки, серед натовпу почувся шепіт: "Діставай фотоапарат! Швидше, швидше! Це ж Рената! Я ж тобі казала, що ходити в кіно буває корисно".

Ступка увірвався на червону доріжку, струшуючи мокру парасолю, і одразу ж опинився у компанії Літвінової і Бузько, предметів пристрасного бажання свого героя у фільмі Муратової. Впродовж усього вечора Ступка намагався не виходити з ролі еротомана, якого зіграв в "Два в одному", почергово цілуючи ручки то Ренаті, то Наталі.

У фойє на перший показ скандальної стрічки чекали численні гості, більшість з яких – журналісти та кіношники. Поки Дмитро Гордон тинявся коридорами в очікуванні фільму, інші коротали час у буфеті. Зокрема, біля барної стійки опинився відомий медіамагнат Борис Ложкін.

Катя Осадча вийшла на кінополювання

Наталя Бузько одяглася не по погоді

Рената виплила на червону доріжку у супроводі продюсера фільму Олега Кохана

Ступка-еротоман цілував Літвіновій руки

Дві кінодіви - Кіра Муратова і Рената Літвінова

"Запредельная" Рената

Без скульптора Пінчука тусовка - не тусовка

Гордон у смужечку

Юрія Макарова "застукали" у буфеті

Горянський зіграв у фільмі епізодичну роль

Власник "Українського медіа-холдингу" Ложкін, який видає "Фокус", "КП в Украине", "Теленеделю" і ще з десяток газет і журналів

Фото Дмитра Амідова. Скандальні фото з фільму "Два в одному" дивіться на ТаблоID незабаром
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів