Могилевська Вольновій після аварії: "Давай не будемо сваритися"

30 серпня 2007, 14:11

Утро, день, вечер, лунное затмение, авария на проспекте Победы, фатальные дни.

Звонок в 10 часов утра на домашний телефон – стоп… верите вы в судьбу?:

"Ты должна поехать в больницу к Наталье Могилевской. Давай забудем нашу ментальность и будем великодушными".


Светлана Вольнова проведала Могилевскую в больнице

"Да я не против великодушия, но можно я поеду без камер?" Мне трудно сопротивляться, но когда кто-то попадает в беду мне стыдно делать на этом пиар.

Я верю в то, что случайностей не бывает. Любая болезнь, авария, невезение - это звонок с неба – мы совершаем что-то неправильное.

Наталья Могилевская в больнице помирилась со Светланой Вольновой. На фото певица с Юрием Рыбчинским

Правильные слова сказала мне вчера Наталья: "У меня нет врагов в шоу-бизнесе, давай не будем ссориться. Спасибо, что ты ко мне пришла".

Дай бог, Наташа, чтобы ты больше не попадала в подобные ситуации.

Случайностей не бывает.

Специально для ТаблоIDа

Светлана Вольнова

***

Не одна Світлана Вольнова в середу відвідала Наталю Могилевську. Провідати співачку зайшли і екс-дружина Пономарьова Олена Мозгова, і поет Юрій Рибчинський, і письменниця Лада Лузіна.

Як стало відомо ТаблоIDу, лікарям знадобилося півтори години, щоб зібрати і зафіксувати всі осколки ліктьової кісти артистки.

Діагноз Могилевської після аварії - перелом зі зсувом ліктьового відростка на правій руці. На фото Наталка щойно після рентгену

І ще 6-8 тижнів знадобиться Могилевській у якості реабілітаційного періоду. Утім, як сказали лікарі, жити Наташа буде, і рука буде функціонувати без проблем.

До речі, за іронією долі, саме руки Могилевська свого часу і не застрахувала.

Під час "Танців з зірками" Могилевська застрахувала ноги. А руки, на жаль, - ні

Беручи участь у "Танцях із зірками", співачка застрахувала свої ноги на випадок травми. Але ж під час аварії постраждали рука й інші частини тіла...

Плачевна також ситуація з автотранспортом Могилевської. Розбита красуня-"Тойота" застрахована не була, тобто ніякої компенсації Наталя одержати не зможе.

Джип співачки відновленню не підлягає, а на новий поки грошей не вистачає

Як повідомляє "Screen Media", джип постраждалої артистки не підлягає відновленню. Та й купити нове авто Наталія, з огляду на обставини, зможе не одразу. Усі кошти, зароблені за останній рік, буквально минулого тижня Могилевська вклала у ділянку землі для будівництва нової студії.

Фото "Сегодня", "Бліка", "Pink" та з сайту www.magnolia-tv.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів