Син Черновецького тусується з загадковими дівчатами

8 серпня 2007, 16:17

Центральні вулиці Києва інколи вже мало чим відрізняються від Лазурового узбережжя Франції в літній період, коли туди злітається світова еліта з власними спортивними автомобілями ціною в декілька сот тисяч євро.

Марку тримають діти київського мера Леоніда Черновецького та їхні тусовочні знайомі.


Черновецький-молодший пересів на мамин мерс

Причому їздити на одному і тому самому авто сину мера, здається, набридло. Тому Степан, який зазвичай водить жовте Porsche, взяв напрокат мамину тачку.

Степан покатав на мерсі товариша

Такий самий мерс, як у Аліни Черновецької, але червоний і в Каннах

Пересівши за кермо чорного суперкару Mercedes SLR, Черновецький-син покатав містом свого товариша.

Шикарне тріо під клубом

А вже наступного дня фотооб'єктив ТаблоID став свідком параду машин категорії люкс на одній з київських вулиць.

Porsche Черновецького і ще дві модні тачки

Під рестораном "Декаданс", що є однією з центральних точок столичної тусовки, машина Степана, жовтий Porsche 911, стояв у компанії ще двох шикарних тачок: чорного Lamborghini та червоного Ferrari.

Причому, як з‘ясувалося, господарі цих авто – дами.

Червоний Ferrari належить родичці засновника компанії Lucky Net Артура Габовича

Отже, на Ferrari до "Декадансу", вочевидь, підрулила Іра Габович, родичка того самого Артура Габовича – київського підприємця ще з початку 90-х, засновника компанії Lucky Net.

А Lamborghini значиться за співзасновницею фірми "Марс-1", а отже партнеркою Олександра Волконського, який був у міжнародному розшуку

Власницею другого авто, крутого Lamborghini значиться така собі 26-річна Інна Майструк.

За деякою інформацією, це та сама Інна, яка у 2003-му стала віце-місіс престижного міжнародного конкурсу "Місіс Глоб", що пройшов у каліфорнійському Палм-Спринзі.

Окрім того, Інна Майструк є співзасновницею фірми "Марс-1", другим акціонером якої є Олександр Волконський, відомий за скандалом з "Еліта-Центром". Звинувачений в карколомній афері, Волконський деякий час перебував у міжнародному розшуку.

Степан Черновецький якось навіть ходив на гулянку до Волконського (у світлому піджаку)

Цей же Волконський є близьким другом Черновецького-сина. В інтернеті на багатьох сайтах розмішувалося відео зі Степаном, який прийшов до Волконських на день народження.

Син мера будь-яку причетність до будівельного скандалу відкидав, хоча свого часу викликався до міліції у зв’язку зі справою "Еліта-Центр".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів