Радник Черновецького купує жетони на метро у банкоматі

18 липня 2007, 14:53

Дитяча безпосередність і розсіяність притаманні часом і людям недитячого віку. Так, радник київського мера та в.о. заступника Черновецького Іван Салій днями виступив тому підтвердженням - спробував купити жетони на метро в банкоматі.

Салій, піддавшись стадному інстинкту, як і його колеги Віталій Журавський та Денис Бас, вирішив на кілька годин відмовитись від комфорту.


Зі службового авто "головний в Києві по транспорту", як він сам відрекомендувався лоточниці, вимагаючи у неї дозвіл на торгівлю, Салій спустився у столичну підземку.

І одразу, ще не діставшись до платформи поїздів метро, камери телеканалу СТБ, як пише УНІАН, зафіксували конфуз, що спіткав бідолашного транспортника.

Збираючись, як порядний громадянин, придбати жетон для проїзду в метрополітені, Салій впевненим кроком попрямував до... банкомата "Хрещатик".

Мало того, радник Черновецького ще й у черзі постояв за панком, який тим часом, логічно, знімав у банкоматі гроші.

Благо, добродій, що стояв перед Салієм, довго вовтузився із карткою.

"Знуджений від стояння в черзі Салій врешті-решт звернув увагу на касу й попрямував до неї зі словами на кшталт: "Тут швидше", - пише УНІАН.

Цей конфуз чудово можна підшити до історії з Симоненком, який колись на прес-конференції не зміг відповісти на питання – скільки коштує проїзд у метро.

Фото з сайтів www.saliy.osp-ua.info та www.autocentre.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів