Янукович стане Шреком. Тоді Богатирьова - принцеса Фіона?

13 липня 2007, 16:49

Штаб Партії регіонів ризикує стати об‘єктом всенародної любові. Тонкий гумор у політиці завжди у ціні.

Так, стало відомо, що штаб прем‘єра Віктора Януковича планує невдовзі запустити рекламний ролик за мотивами мультфільму "Шрек".


Партія регіонів, пише "Україна молода", має намір запустити ролик, де Янукович буде Шреком

Шреко-Янукович

При цьому Віктор Федорович з‘явиться в образі самого зеленого недолугого Шрека. Команда Януковича слідувала такій логіці: "...згідно з фільмом "Шрек-1", головний герой - хоч і потвора та хам, але "по жизні", "в натурє" - свій чувак, до того ж сильний", - пише "Україна молода".

Ющенку у ролику віддадуть роль супротивника Шрека - Фаркуада

В той же час Віктор Ющенко у ролику постане в образі "малорослого й слабкого лорда Фаркуада, Шрекового мультиплікаційного супротивника... Фаркуад - нікчемна дрібнота на коротеньких ніжках, а ще й тиран, самодур, підтримуваний хіба що власною гвардією, але аж ніяк не народом".

Тоді, можливо, на роль Фіони може претендувати регіоналка Раїса Богатирьова. Фіона ДО

І принцеса Фіона ПІСЛЯ

Залишається лише підібрати даму, яка б органічно підійшла до образу принцеси Фіони, супутниці Шрека. Як не крути, але на цю роль підходить, мабуть, лише одна жінка – переконана регіоналка Раїса Богатирьова. Особливо, зважаючи на останні зміни у її зовнішності...

В такому разі на роль віслючка міг би підійти або пристрасний регіонал Тарас Чорновіл

або не менш палкий прихильник Януковича міністр Микола Азаров

В такому разі на роль друга Шрека Віслючка є два кандидати. До цього образу пасували б як мінімум двоє активістів з Партії регіонів і ярих соратників Віктора Януковича – Тарас Чорновіл та Микола Азаров.

Цікаво лише, чи не вийде боком такий шреко-ролик самому Віктору Федоровичу. Не факт, що біло-блакитні взагалі оцінять такий креатив регіоналів...

Коли матеріал вже був готовий, надійшло повідомлення від прес-служби Партії регіонів.

"Відповідально заявляємо, що придумані "Україною молодою" і згадані іншими мас-медіа ролики Партія регіонів не робила і не замовляла", - говориться у повідомленні.

"Україна молода" пересиділа в кінотеатрах: ніякого Шрека і Фаркуада не буде", - запевняє прес-служба. А шкода...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів