Нову колекцію скандальної білизни показали в Одесі

13 липня 2007, 13:46

Купальні костюми наразі все ще актуальні, незважаючи на табуни хмар, які носяться над країною і тимчасові рясні опади. Так само і гарна білизна лишатиметься актуальною, незалежно від погодніх умов. Численні дизайнери роблять посильні потуги, аби створити щось нове та путнє у цій галузі. Комусь вдається, а комусь не дуже.

На Odessa Holiday Fashion Week пройшло дефіле від українського Дому модної білизни Ajour. Це та сама білизна, постери із зображенням якої не так давно здирали зі стін приміщення метрополітену - за надмірну еротичність.

Засновник Ajour Віталій Новицький у прес-релізі до нової колекції зауважив, що "важливо, щоб жінка, яка зробила у нас покупку, знала, що вона заплатила менше, ніж думала, коли заходила до магазину". "Ми хочему завоювати розумну, красиву, сексуальну. Ми не хочемо завойовувати усіх", - додав він.


Не відомо, чи врешті прикує Ajour до себе увагу розумних, красивих і стильних, але уваги Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі він удостоївся.

Фото надані організаторами Odessa Holiday Fashion Week

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів