Українська правда

Нову колекцію скандальної білизни показали в Одесі

13 липня 2007, 13:46

Купальні костюми наразі все ще актуальні, незважаючи на табуни хмар, які носяться над країною і тимчасові рясні опади. Так само і гарна білизна лишатиметься актуальною, незалежно від погодніх умов. Численні дизайнери роблять посильні потуги, аби створити щось нове та путнє у цій галузі. Комусь вдається, а комусь не дуже.

На Odessa Holiday Fashion Week пройшло дефіле від українського Дому модної білизни Ajour. Це та сама білизна, постери із зображенням якої не так давно здирали зі стін приміщення метрополітену - за надмірну еротичність.


Засновник Ajour Віталій Новицький у прес-релізі до нової колекції зауважив, що "важливо, щоб жінка, яка зробила у нас покупку, знала, що вона заплатила менше, ніж думала, коли заходила до магазину". "Ми хочему завоювати розумну, красиву, сексуальну. Ми не хочемо завойовувати усіх", - додав він.

Не відомо, чи врешті прикує Ajour до себе увагу розумних, красивих і стильних, але уваги Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі він удостоївся.

Фото надані організаторами Odessa Holiday Fashion Week

Останні матеріали
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Фешн
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Селебріті
Дочка у квітах та шифоні, а син у костюмі: елегантні князь і княгиня Монако з дітьми завітали на свято
Більше матеріалів