Сердючка зажигала й цілувалася з Лукашенком. ВІДЕО

10 липня 2007, 17:01

Цьогорічний "Слов'янський базар" у білоруському Вітебську не обійшовся без казусів.

Менеджер переможниці "Євробачення-2007" Марії Шерифович вимагав для неї окрему гримерку. Ну ніяк не хотів чолов‘яга, аби його підопічна ділила приміщення зі співачкою Анітою Цой. Довелося організаторам шукати окрему.

Співачка Дана-Інтернешнл запізнилася на день. А українська Сердючка станцювала у парі з білоруським президентом Олександром Лукашенком.


ВІДЕО можна подивитися ТУТ:

[VIDEO310528]

"Олександре Григоровичу, я давно хотіла сфотографуватися з вами на мобільний телефон... Можна, так?" – спитала Сердючка, прорираваючись до VIP-трибуни під час свого виступу, пише "Комсомольська правда в Україні".

"То можна, так? Я на повному серйозі! Зараз підійду!" – попередила Вєрка збентеженого президента. Оскільки президент ніякого явного заперечення не виявив, охорона не метушилася і підпустила Сердючку до президентського тіла.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

"Нумо, поаплодуйте нашому президенту!" – заволала Вєрка і з криком "Рамштайн" кинулася танцювати, заволікаючи в танець і Лукашенка.

Розчулений і трохи захеканий білоруський президент натомість простяг українській "звіздє" букет квітів. Цікавий старт для політичної кар‘єри Данилка...

Відео "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів