Рейтинг наймодніших чоловіків-політиків

4 липня 2007, 10:00

Вони не поступаються жінкам у ретельності вибору гардеробу. Костюм "Brioni", краватка Versace, туфлі Santoni, годинник Breguet – ось узагальнений портрет середньостатистичного українського політика.

Проте діамантові запонки – ще не запорука бездоганного стилю. Наприклад, дизайнер Анна Бабенко вважає, що чоловікам-політикам важче бути модниками, ніж жінкам.

"Їм легше виглядати нейтрально... Вони вдягаються або зі смаком, або прісно, нейтрально, тож і уваги на них особливо не звертаєш", - каже вона.


Проте це не завадило ТаблоID повторити з чоловіками-політиками той самий експеримент, що й з жінками. На базі авторитетної думки 11 українських дизайнерів, серед яких Анна Бабенко, Андре Тан, Віктор Анісімов, Діана Дорожкіна, Оксана Караванська, Анна Бублик, Юрій Варивода, Лілія Пустовіт, Олена Голець, Олена Даць, Айна Гасе, ТаблоID визначив п’ятірку наймодніших політиків України.

На п‘ятій сходинці опинилася людина, яка вже майже три роки, як пішла з великої політики. Проте екс-міністр економіки Сергій Тигіпко настільки запам’ятався фахівцям у галузі моди, що вони досі обговорюють його стиль.

№5 - Тігіпко

№5 - Тігіпко

"Мені завжди дуже подобалося, як одягнений Тігіпко. На ньому класно посаджені костюми, і краватки у нього відмінні. Річ навіть більше у кольоровій гамі: він чудово вміє підібрати малюнок, колір, відтінок краватки, сорочки до костюму", – підмітив, зокрема, дизайнер Варивода.

На четвертому місці у рейтингу наймодніших опинився екс-спікер парламенту Володимир Литвин.

№4 - Литвин

№4 - Литвин

"Литвин уособлює солідність, прагматичність. Але у його одязі завжди є якась деталь, яка так чи інакше прихиляє до нього людей. Це може бути та ж кольорова гама його костюмів, якісь аксесуари", – передала слова популярного українського дизайнера Андре Тана його PR-директор.

Третя позиція закріпилася за міністром транспорту Миколою Рудьковським. Проте слід зазначити, що опитування проводилося до того, як Рудьковський грубо порушив гардеробний етикет, вдягнувши білі шкарпетки під темний костюм.

№3 - Литвин

№3 - Рудьковський

"Міністр транспорту Рудьковський дуже стильненький", - зауважив Варивода.

На другому місці – Микола Катеринчук.

№2 - Катеринчук

"Катеринчук - просто мілашка!"

"Непогано вдягається. Катеринчук – мілашка взагалі" – лаконічно, але по суті висловилася молода дизайнерка Олена Даць.

Але беззаперечне лідерство у рейтингу наймодніших – у Ріната Ахметова.

Ахметов - №1

Ахметов - №1

"Я можу назвати стильним політиком Ахметова. Він завжди одягнений з голочки, дуже добре підбирає краватку, колір костюма. Він завжди виглядає продумано до найменших деталей", - пояснила свою позицію дизайнер, яка, до речі, іноді шиє для Юлії Тимошенко, Айна Гасе.

Також членами експертного журі, на думку якого опирався ТаблоID, при зведенні рейтингу, були відзначені й інші чоловіки-потітики.

Так, віце-прем’єр з питань ПЕК Андрій Клюєв був відзначений як чоловік, який "знає багато модних тенденцій, і ці тенденції не просто на себе приміряє, а вони ще й йому личать".

Екс-віце-прем‘єра Володимира Семиноженка відзначили як політика, на якому "завжди чудове поєднання краватки та сорочки, костюм, і відповідно чоловічі аксесуари".

Згадали дизайнери і лідера "Трудової України" Валерія Коновалюка, "регіонала" Віталія Хомутинніка, соціаліста Василя Волгу та БЮТівця Сергія Терьохіна.

"Нове, молоде покоління політиків взагалі добре за собою стежить", – каже дизайнер Анна Бабенко.

Про рейтинги антимодників і антимодниць української політики читайте незабаром на ТаблоID

Фото Анни Андрієвської, "Публичные люди" та з форуму "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів