Гардеробні казуси зірок, або Гламурний інкубатор

25 червня 2007, 16:16

Брендова лихоманка, яка охоплює публічних людей, іноді грає з ними злі жарти. Модники можуть півроку готуватися до якоїсь світської події, а прийшовши на неї, побачити свій ексклюзивний предмет гардеробу на комусь іншому.

Півроку тому у Білому домі через такий казус зчинився чималий скандал. Три дами, одна з яких –президентська дружина Лора Буш – прийшли на різдвяний прийом в однакових червоних сукнях від Oscar de la Renta за $8,5 тисяч.

Історія знає чимало подібних випадків. Якось лихо сталося з президентами Росії та США Володимиром Путіним і Джорджем Бушем, які з’явилися на форумі Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в однакових костюмах. А зі скандальною зіркою Періс Хілтон таке взагалі відбувається регулярно.


Українська модна тусовка теж вирішила зробити свій внесок у світову історію гардеробних казусів. Як з’ясував ТаблоID, українські зірки і політики люблять носити однакові сумки, туфлі, а особливо дорогі годинники.

Олена Пінчук і Таїсія Повалій перестаралися заради Елтона Джона

Буквально тиждень тому на концерті Елтона Джона у віп-зоні перед сценою можна було побачити кумедну картину. Доньку Кучми Олену Пінчук і співачку Таїсію Повалій просто атакували фотографи, які помітили на жінках абсолютно однакові туфлі.

Однакові туфлі Повалій і Пінчук. Фото "Сегодня"

При чому якщо до червоної сукні Пінчук туфлі пасували, то до вбрання Повалій – не дуже. Проте жінок такий збіг смаків не засмутив, і вони відважно вийшли до преси.

Ірена Кільчицька і донька Ківалова люблять страусів

У заступника Черновецького Ірени Кільчицької з’явилася конкурентка. Донька Сергія Ківалова Тетяна, яка працює у юридичній службі Київради, любить модне і дороге вбрання.

Кільчицька і Тетяна Ківалова - з однаковими страусовими сумками Hermes

Кільчицька і Тетяна Ківалова - з однаковими страусовими сумками Hermes. Фото Анни Андрієвської

Її першою журналісти побачили з сумкою Hermes зі страусової шкіри . Згодом Кільчицька продемонструвала точно таку, але в іншому кольорі, на прийомі на честь Дня Росії.

Тепер сумка Кільчицької за 21 тисячу доларів має шанс пилитися у шафі.

У Кільчицької і Розинської - діамантові серця

Кращі друзі дівчат – це діаманти, вирішили Кільчицька і телеведуча Наталя Розинська. Вони обидві носять ідентичні підвіски у формі серця, вироблені з діамантів.

Кільчицька і Розинська - з однаковими серцями. Фото Анни Андрієвської і Артемія Жавроцького

Кільчицька і Розинська - з однаковими серцями. Фото УП і Артемія Жавроцького

При чому якщо Розинська вдягає свою прикрасу виключно на світські виходи, Кільчицька усипає себе дорогим камінням і в будні, і в свята.

Тимошенко зрадила "Луї Віттону" і "насолила" Владі Литовченко

Владу Литовченко вважають найуспішнішою моделлю України. Юлію Тимошенко – найвпливовішою жінкою-політиком. Проте, виявляється, у цих представниць прекрасної статі є одна слабкість – вони люблять однакові речі від Escada.

Тимошенко і Литовченко - в однакових піджаках Escada. Фото прес-служби президента і УНІАН

Тимошенко і Литовченко - в однакових піджаках Escada. Фото прес-служби президента і УНІАН

Вони носять однакові піджаки вартістю в 25 тисяч гривень . Залишається лише радіти, що у Литовченко і Тимошенко є не так багато шансів зустрітися в однаковому вбранні на одній тусовці.

Що ж до політиків-чоловіків, то вони ніколи не міряються такими дрібничками, як сумочки чи туфлі. Вони звіряють час за однаковими годинниками. Найчастіше – Breguet.

Коаліція Breguet: Червоненко - Порошенко, Балога - Бродський, Хорошковський - Хомутиннік

Балога і Бродський носять одну з найдешевших моделей "Бреге". Виготовлені зі сталі, їхні годинники коштують під 20 тисяч доларів.

Балога і Бродський носять однакові "Бреге". Фото прес-служби президента

Фото Анни Андрієвської

Фото Анни Андрієвської

Червоненко і Порошенко носять аксесуари з жовтого золота. Їхні "Бреге" – з колекції "Пробудження царя". Вартість такої моделі – 31 тисяча доларів.

Фото Анни Андрієвської

Фото Анни Андрієвської

Рука Червоненка. Фото Анни Андрієвської

Рука Червоненка

"Бреге" з турбійоном вирішили обрати "регіонал" Віталій Хомутиннік і бізнесмен, а в недалекому минулому політик Валерій Хорошковський. Їхні годинники коштують 85 тисяч доларів.

Фото Анни Андрієвської

Фото Анни Андрієвської

'Хорошковський

Хорошковський і Хомутиннік обирають турбійони "Бреге". Фото прес-служби президента

Але найбільш вишуканими виявилися смаки найбагатшої людини України Ріната Ахметова і колишнього депутата Олександра Волкова. Проте, обираючи ексклюзивний годинник Jacob&Co, обом політикам так і не вдалося бути оригінальними.

Рука Ахметова прирашена дорогим скелетоном Jackobs&Co. Фото Анни Андрієвської

Рука Ахметова прикрашена дорогим Jacob&Co. Фото Анни Андрієвської

Волков вирішив стати не менш крутим, ніж Ахметов

Волков носить такий самий годинник, як у Ахметова

Виходить, не щастить навіть Ахметову. То чи варто засмучуватись, що хтось носить такі самі джинси, як у вас?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів