На київську Петрівку завітав лось

20 червня 2007, 11:02

Київ, схоже, дійсно перетворюється на кам‘яні джунглі. Тобто все начебто з каменю і цегли, а от дикі тварини вулицями ходять справжнісінькі.

Так, у вівторок територією заводу "Динамо" на Петрівці гуляв... лось. Виявили тварину працівники підприємства після закінчення робочого дня ще у понеділок, близько дев‘ятої вечора.


Спершу дику тварину сприйняли взагалі за марево, тому що першими побачили її працівники, які після роботи вирішили розслабитися і випити пива.

"Ми спочатку подумали, що це випите дає про себе знати", - зізнався працівник заводу Микола Мезей, як пише "Сегодня".

Розгублені чоловіки не одразу дотумкали, що робити з лосем, тому просто лишили його у спокої. Звір тим часом забився у куточок біля огорожі. Зачаївся там під кущами і переночував.

Вранці, як розповідають, тварина блукала територією підприємства у пошуках виходу. Викликали навіть комунальних рятувальників, які вкололи лосеві заспокійливе, аби той не брикався під час евакуації.

За словами очевидців, як пише "Сегодня", ін‘єкцій було дві або три, після чого тварина заснула, її зв`язали і завантажили у машину.

І хоча подальша доля лося поки не відома, працівники заводу переживають, що лось міг загинути від передозування заспокійливого. А "Магнолія ТВ" передає, що тварина таки загинула - при транспортуванні в ліс від заздалегідь отриманого теплового удару.

Між іншим, кажуть, що лося бачили в понеділок і на Московському мості. А "Газета по-українськи" на основі повідомлення "Магнолії ТВ", пише, що лось гуляв на овочевому ринку "Колосок" на тій же Петрівці.

Але звідки він прийшов так і невідомо. Можливо, з лісу, що за Троєщиною. Також у вівторок біля озера на Міністерці бачили косулю, яка рилася в купі сміття. Дикі тварини шукають у містах їжу, кажуть екологи.

Фото "Газети по-українськи" та "УНІАН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів