Через пожежу у Кобзона в Гарі Мура будуть проблеми?

19 червня 2007, 13:11

Ті, хто у понеділок ввечері потрапили на концерт Йосипа Кобзона у Національному палаці "Україна" провели во істину запальний вечір. Вже коли динозавр радянської і пострадянської естради майже виконав план концертної програми, у залі запахло смаженим...

Під час ювілейного концерту Кобзона в Києві на сцені спалахнула пожежа.

"О 21.05 на сцені відбулося загоряння декорацій площею 25 метрів", - повідомили у черговій частині столичного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, пише "Інтерфакс-Україна".


Під час ювілейного концерту Кобзона спалахнули декорації і почалася пожежа. Фото "Сегодня"

Цікаво, що стійкий Кобзон доспівував свою пісню навіть, коли йому на голову полилася вода через сигналізацію, яка спрацювала.

За інформацією 5-го каналу, послухати Кобзона прийшов і екс-президент Леонід Кучма, чий "концертний графік" зараз, як видно, досить щільний. Також десь серед глядачів був і віце-прем'єр Володимир Рибак.

Такий димок йшов з будівлі палацу "Україна". Фото Юрія Алєєкєєва

Глядачів, на щастя евакуювали вчасно, жертв і потерпілих немає, як повідомили у МНС. На місці задля припинення пожежі працювали 20 пожежних команд.

Згорілі декорації. Фото "Газети по-українськи"

Присутній на концерті акордеоніст Ян Табачник звинуватив у пожежі керівництво палацу "Україна". "Це звичайна безалаберність, а не диверсія. Протипожежне просочування повинне йти на будь-яку ганчірку, яку вивішено на сцені".

Пожежники приїхали на боротьбу з вогнем

І хоча все нібито обійшлося, проте пожежа таки спричинила певні збитки палацу "Україна". А це тягне за собою ризик, що концерт відомого блюзмена Гарі Мура, який було заплановано провести в "Україні" у вівторок, може не відбутися.

Вже в понеділок увечері всесвітньо відомий гітарист та "король білого блюзу" прибув у Київ, де проведе 3 дні.

Гаррі Мур вже у Києві. Через пожежу у Кобзона у нього тепер будуть проблеми?

"Перед тим як їхати в Україну, я багато дізнався. Я знаю, що ви маєте незалежність уже 15 років. А вперше здобули її ще на початку XX сторіччя, коли розвалилася російська імперія. І знаю, що Україна - це географічний центр Європи", - потішив Гарі Мур своєю обізнаністю, пише "5 канал".

У вівторок музикант має відіграти єдиний і перший на пострадянському просторі концерт, на якому презентує новий, вже 25-й альбом. Однак невідомо, чи не завадить Гарі Муру недавня пожежа...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів