Коса Тимошенко запахла мускусом

8 травня 2007, 12:16

Коса Юлії Володимирівни вже з‘являлась і на подіумі, і на червоній доріжці – і як зачіска, і як елемент вбрання. На прилавках іноземних вуличних магазинчиків можна навіть знайти статуетки, зовні один в один схожі з силуетом леді Ю.

Схоже, до всього іншого у коси Юлії Тимошенко з‘явився ще й свій запах - у виконанні одного з передових американських дизайнерів Нарцисо Родрігес.


Кармен Касс з кісками а ля Тимошенко рекламує аромат від Родрігеса

Родрігес, який встиг попрацювати у Донни Керан та Кельвіна Кляйна, домінуючим ароматом нової лінії зробив мускус. А для реклами свого нового продукту митець обрав обличчя популярної світової моделі Кармен Касс.

Ліворуч - Тимошенко, праворуч - Касс. Звісно, кіски не рівнозначні, але щось у цьому є

І все б нічого, але важко не помітити на голові у стрункої білявки до болю знайому зачіску. Вірніше сказати, натяк на неї. Адже кіска Кармен Касс, звісно, не йде ні в яке порівняння з косою Юлії Володимирівни.

Американському дизайнеру Нарцисо Родрігесу аромат мускусу відкрила одна "незабутня жінка"...

До речі, на офіційному сайті Родрігеса подано невеличку історію створення нового запаху "for her". Так, там говориться, що єгипетський мускус завжди був улюбленим запахом Нарцисо. Цю загадкову есенцію відкрила дизайнерові незабутня жінка..., коли він був ще підлітком.

Аромат з домінантою мускусу рекомендовано для таких, як Юлія Тимошенко?

Якби не згадка про те, що та "загадкова жінка" з‘явилася в житті Родрігеса у роки його юності, можна було б дати волю фантазії.

Фото Олександра Прокопенка з офіційного сайту Юлії Тимошенко та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів