Суркіса підбив студент

1 травня 2007, 13:12

У когось свята почалися лише у вівторок разом із першим травня та травневим снігом. А хтось встиг розім‘ятися вже у неділю. Саме того дня в Україні відзначали день футболу.

І, як весілля часто-густо не обходиться без бійки, так і потужне святкування дня футболу без травм не обійшлося. В результаті постраждав президент Федерації футболу України Григорій Суркіс, який, вочевидь, вже почав готуватися до Євро-2012.


Суркіс взяв участь у півфіналі між студентською командою "Меркурій" і "Зірками шоу-бізнесу"

П‘ятнадцяте, ювілейне святкування дня футболу за українським календарем пройшло на стадіоні імені Баннікова. Саме там під час півфінального матчу між студентською командою "Меркурій" і "Зірками шоу-бізнесу" Суркіса й підбили.

На воротах Суркіс простояв недовго

І головне – президент ФФУ на поле вийшов лише у другому таймі. Недовго стояв Суркіс на воротах "Меркурія" – скосила бізнесмена "бандитська пуля". Мало того, очевидці запевняють, що президента ФФУ підбив студент, ще й під номером 13.

Невідомо, чи серйозною є травма плеча Суркіса, але у лікарню його вирішили таки звозити

Внаслідок ігрового зіткнення Суркіс одержав травму плеча. Хоча про складність травми нічого невідомо, президента ФФУ повезли в лікарню.

Вихід Суркіса з гри травматичним для команди не назвати. Студенти виграли і без допомоги президента ФФУ

Проте достроковий вихід з гри Григорія Суркіса не надто вплинув на результат матчу. Студенти виграли з рахунком 5:0 і вийшли у фінал. Другою командою-фіналістом стала команда МАУП, яка у фіналі побила "Меркурій".

Та навіть у боротьбі за третє місце "Зірки шоу-бізнесу" продули. Причому рахунок був розгромний - 0:4 на користь Легкпрому.

Свідками футбольної профнепридатності бізнесменів стали й міністр у справах сім’ї молоді та спорту Віктор Корж, тренер Олег Блохін, колишній "динамовець" Андрій Баль, Олег Кузнєцов, Руслан Ротань, а також депутат від БЮТ Микола Томенко. Всі вони були присутні й на урочистій частині футбольного свята.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів