Кільчицька показала татуювання на нозі

24 квітня 2007, 17:54

Заступник київського мера Ірена Кільчицька любить епатувати публіку, викликаючи інколи шок своїми висловлюваннями.

Не всі ще не встигли "переварити" останні новини від Кільчицької – народження доньки за відсутності офіційного чоловіка і заяви про сурогатне материнство.

Проте довгого затишшя і відсутності скандальних подій Ірена Реонольдівна не витримала, вирішивши застосувати "важку артилерію" – шокувати громадськість своєю зовнішністю.


На прес-конференцію у понеділок Кільчицька з’явилася у досить оригінальному вигляді. Костюм у чорно-білих кольорах вона доповнила туфлями на височезних підборах.

Проте найцікавішим нюансом оголених кінцівок заступника Черновецького стало... татуювання в районі гомілки у формі божої корівки – точніше двох маленьких сонечок.

Кумедно, але факт - в контексті останніх подій татуювання Кільчицької виявилось вкрай актуальним. Адже у вівторок Ірена Реонольдівна завзято захищала права верблюдів, мавп і змій.

ТаблоID вирішив з’ясувати, що означає таке тату, адже, як правило, кожне з них щось символізує.

Як виявилося, існує кілька значень татуювання у вигляді сонечка. Так, воно може бути символом сонця, а також попереджати про небезпеку, підказувати термін людського життя.

Сонечко - символ удачі

Сонечко - символ удачі

З іншого боку, сонечко - це символ мінливої натури. Проте найчастіше таке тату вибивають на щастя. Сонечко – це також символ удачі.

Хто б міг подумати, що Кільчицька розмістить на своєму тілі таке світле миролюбне створіння! Цікаво все ж таки, що Ірена Реонольдівна надала перевагу комашці перед якимось яскравим драконом чи небезпечним тигром.

Фото Оксани Тараніної

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів