Соратник Януковича назвав прихильників "Нашої України" шизофреніками

18 квітня 2007, 14:29

Якби у вівторок ввечері близько шостої вам довелося побувати в центрі Києва на Майдані Незалежності, ви б побачили досить непринадну картину.

Попід конструкцією біло-блакитної сцени і на газонах біля стели з дівчиною у шахматці – суцільний смітник з пластикових і не дуже пляшок, затасканих пакетів, різного кшталту паперу – від листівок до обгорток з-під бутербродів тощо.

Що ще, окрім кількості засміченості і домінуючих кольорів, відрізняє мітингуючу Європейську площу від цьогорічного Майдану, то це музика. Якщо на Майдані під блакитними драпіруваннями сцени виступають попса і шансон, то на Європейській можна послухати рок.


Марія Бурмака запевняє, що помаранчеві за рок, тому що він ототожнюється з правдою і чесністю

"Ми граємо лише наживо. А голіма попса співає виключно "під фанеру". Ми щиро любимо нашу країну і наш народ і не можемо його обманювати. Це ницо. А по ту сторону барикад, на сцені "регіонів" – брехня проходить на ура. Мовляв, подивіться, ми вам купили співаків, ось так ми вас любимо. А от я особисто під час революції співала не за гроші", - розповіла в інтерв‘ю "Бліку" Марія Бурмака.

Окрім того, рок часто ідентифікують як музику свободолюбців і музику новизни.

Окрім того, ТНМК підкреслюють, що рок - це зміни, це новизна, це свіжість і нестояння на місці

"Рок – це уособлення свободи та демократії. Тому ми на помаранчевій сцені! Музика, яку ми граємо - це демонстрація реальних нічим не прикритих думок та емоцій. Тому рок ніколи не буде співзвучний зі старими віяннями, з обмеженнями", - підкреслили Фоззі і Фагот з "ТНМК", слова яких наводить "Блік".

Зірки Майдану-2007 в роботі. Януковичу і Симоненку подобається

Ще одна зірка

Водночас на теперішньому блакитних відтінків Майдані в основному "крутять" попсові мотивчики, а на сцені подекуди з‘являються нікому не відомі виконавці.

Кричевський вважає, що попсу регіонали використовують, аби людей більше притягти

"Біло-голубі запрошують поп-музикантів, тому що наша музика користується попитом. Щоб притягти якомога більше людей під свої знамена", - пояснив ас шансону Гарік Кричевський.

У той же час регіонал Ян Табачник впевнений, що біло-голубі рок не люблять, тому що це "американське квакання".

А Табачник порівнює помаранчевий рок з "американським кваканням"

"Наші прибічники не хочуть слухати американське квакання, їм потрібні наші рідні мотиви. А ті, хто слухає рок, прагнуть перейняти чужі цінності, західний погляд на політичну ситуацію в країні. І взагалі, у нас немає нормального року, є лише дешева підробка", - такий діагноз виніс він у розмові з "Бліком".

Сивкович взагалі заявив,
що рок - це музика нероб і
шизофреників

У той же час інший член Партії регіонів Володимир Сивкович взагалі списує рокерську спрямованість помаранчевої аудиторії на її шизофренічність.

"Рок слухають шизофреніки або нероби. Від того і електорат у "Нашої України" – в основному студенти. А от у регіоналів більш спокійні виборці. Це трудівники: шахтарі, працівники заводів, вони за день напашуться і хочуть послухати тиху спокійну музику", - сказав Сивкович.

Як контраргумент нашоукраїнці запевняють, що "попса примітивніша, дешевша в ціннісному плані". А ще співати у стилі поп може хто завгодно, а для сміливого року потрібні голоси.

Фото Анни Андрієвської, фото з офіційних сайтів Бурмаки, ТНМК, Табачника, з сайтів "Взрослого радио" і фото "Лєнти.ру" і .fraza.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів