Народна любов до Януковича вилилася у вірші

12 квітня 2007, 17:02

Зранку в центрі Києва на роботу нелегко проштовхнутися крізь натовпи з біло-блакитними прапорами і стрічками. А "бойовий дух" біло-блакитні мітингувальники черпають в буквальному сенсі з народної творчості.

Днями на гарячому було застукано "блакитну" пані, яка надихала своїм талантом однодумців. Жіночка похилого віку підіймала настрій і собі і оточуючим літературним прочитанням вірша.

У поезії, звісно, наголос стояв на дифірамбах теперішньому прем‘єру Януковичу:


Не нужен нам берег турецкий.

Америка нам не нужна.

А нужен нам парень донецкий,

Которым гордится страна.

ВІДЕО можна подивитися тут – клікайте на зображення

Щоб подивитись ВІДЕО - клікніть на зображення

Тим же, хто не може очно підтримати коаліціантів і Віктора Януковича, лишається лише писати листи. Чим, власне, дописувачі Партії регіонів не гребують. Зокрема, на офіційному сайті регіоналів у відділі "Листи" можна знайти цікаві екземпляри.

Такий собі Олександр Бабанін, за його ж словами, професор в Мельбурнському університеті, виклав свій дифірамб у письмовій формі. Він запевняє, що Віктор Янукович вплинув навіть на австралійський континент.

"Хотів би сказати, що короткий період керівництва Віктора Януковича дуже помітно відбився тут, в Австралії. Якщо раніше у Консульстві України прикидалися, що не розуміють по-російському, то тепер вони раптом згадали російську мову, говорять вільно і без акценту", - натхненно запевняє мельбурнський професор Бабанін.

Янукович посміхається і махає рукою біло-блакитним мітингувальникам. Фото Анни Андрієвської

При цьому дописувач Партії регіонів не зміг стриматися і таки висловив комплімент талантам прем'єра:

"Тим більше, що Віктор Федорович сам розмовляє російською так, що за глибиною та багатозначністю деяких виразів і Пушкін не зміг би з ним змагатися", - захоплено пише Бабанін. А під кінець автор листа багатозначно додав:

"Донецькі порожняк не гонять"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів